![]() |
T019VS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Cupra |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Abrera, Spanje |
| handelsbenaming | Formentor Vz E-Hybrid 1.4 |
| handelsnamen | Formentor Vz E-Hybrid |
| typenaam | Formentor 1.4 E-Hybrid |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 17 feb. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD6HFD6DD0014BI1CAA |
| variant | CXDGEAX0 |
| type | KM |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/cupra/formentor/42254 |
| site | https://www.cupraofficial.nl/ |
| Prestaties | T019VS |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| Financieel | T019VS |
| catalogusprijs | € 42.584,00 |
| bruto BPM | € 648,00 |
| bijtelling | 22% is €9.368 (is €781 per maand), geldig van 01-07-2021 tot 01-07-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 11 sep. 2023 |
| Status | T019VS |
| leeftijd | 4 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | T019VS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2007/46*4008*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,679 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | T019VS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | T019VS |
| vervaldatum APK | zo 7 feb. 2027 (over 312 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 6 okt. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | wo 16 jun. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 6 okt. 2023 Import |
| Historie | T019VS |
|
|
T019VS |
| massa ledig voertuig | 1.604 Kg |
| massa rijklaar | 1.704 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.120 Kg |
| max. te belasten met | 516 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.620 Kg |
| remmen | naar keuze assist door druk of elektromechanisch servorem, hydraulisch, gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | Elektr., schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,9 cm |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.090 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,9 cm |
| Maten | T019VS |
| lengte | 4,45 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,53 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
T019VS |
| banden; velgen en ET | 225/50R18 95W M+S; 8x18 ET40 |
| banden; velgen en ET | 245/40R19 94W/98Y; 8x19 ET40 |
| banden; velgen en ET | 245/45R18 96W M+S; 8x18 ET40 |
| Terugroepactie | T019VS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 28 mrt. 2022 | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| Motor & Brandstof | T019VS |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| motorcode | DGE |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 4.500‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.550 rpm |
| Verbruik | T019VS |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.300 l/100km (1:76,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.500 l/100km (1:66,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.710 l/100km (1:58,5) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 57 - 54 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15,3 - 16 kW/100km |
| Milieu | T019VS |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 33 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 38.84000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 11.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.14 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.15 g/km |
| CO uitstoot | 244.70 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 43,0 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
T019VS |
| vr 7 feb. 2025 14:49 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse periodieke controle - vervalt op zo 7 feb. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HTJ36J | grijs | vr 31 mrt. 2023 | €885,00 | 4 | 1.395 |
| 2 | GXJ28L | grijs | di 29 jun. 2021 | €26.867,00 | 4 | 1.395 |
| 3 | JFP69N | zwart | ma 16 mei 2022 | €28.743,00 | 4 | 1.395 |
| 4 | GTH98J | grijs | di 21 sep. 2021 | €28.985,00 | 4 | 1.395 |
| 5 | GVF06Z | grijs | wo 1 sep. 2021 | €30.024,00 | 4 | 1.395 |
| 6 | JDT92N | grijs | di 20 jul. 2021 | €31.526,00 | 4 | 1.395 |
| 7 | HRS98V | grijs | di 22 mrt. 2022 | €31.863,00 | 4 | 1.395 |
| 8 | GBR03H | wit | vr 29 sep. 2023 | €34.602,00 | 4 | 1.395 |
| 9 | KBS74V | grijs | ma 17 okt. 2022 | €37.092,00 | 4 | 1.395 |
| 10 | JFP17P | grijs | vr 24 jun. 2022 | €37.666,00 | 4 | 1.395 |
| 11 | X435TV | groen | di 27 dec. 2022 | €37.900,00 | 4 | 1.395 |
| 12 | JJZ31T | grijs | di 22 jun. 2021 | €38.012,00 | 4 | 1.395 |
| 13 | X885KT | blauw | ma 2 mei 2022 | €38.012,00 | 4 | 1.395 |
| 14 | JLP95B | grijs | do 29 dec. 2022 | €38.585,00 | 4 | 1.395 |
| 15 | JJH94B | zwart | do 10 jun. 2021 | €38.609,00 | 4 | 1.395 |
| 16 | X408BB | grijs | di 21 feb. 2023 | €39.931,00 | 4 | 1.395 |
| 17 | KDV97D | zwart | wo 21 dec. 2022 | €40.117,00 | 4 | 1.395 |
| 18 | HZJ20V | grijs | wo 23 mrt. 2022 | €40.722,00 | 4 | 1.395 |
| 19 | T489ZG | grijs | do 29 jul. 2021 | €40.722,00 | 4 | 1.395 |
| 20 | JFN20G | grijs | do 23 mrt. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 21 | GKR81V | grijs | di 30 mei 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 22 | JTV87F | grijs | do 31 aug. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 23 | JFH75D | blauw | di 28 feb. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 24 | JHH33R | wit | vr 14 apr. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 25 | JRV44X | wit | wo 29 mrt. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 26 | JBL75L | blauw | do 15 jun. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 27 | HVD10P | grijs | vr 26 mei 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 28 | JBH13Z | zwart | do 14 dec. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 29 | GKL29T | zwart | do 25 mei 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |
| 30 | KBF07G | grijs | di 19 sep. 2023 | €41.448,00 | 4 | 1.395 |