![]() |
KGT58H |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Denza |
| moederbedrijf | BYD Auto Co., Ltd, China |
| hoofdkantoor | Shenzhen, Guangdong, China |
| handelsbenaming | Z9gtdm |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | HTH |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | www.denza.com |
| Prestaties | KGT58H |
| max. snelheid | 230 km/u |
| Financieel | KGT58H |
| catalogusprijs | € 49.159,00 |
| bruto BPM | € 761,00 |
| bijtelling | 22% is €10.815 (is €901 per maand), geldig van 01-03-2024 tot 01-03-2029 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 7 apr. 2026 |
| Status | KGT58H |
| leeftijd | 2 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KGT58H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | KGT58H |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KGT58H |
| vervaldatum APK | ma 28 feb. 2028 (over 644 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 23 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | wo 28 feb. 2024 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 23 apr. 2026 Import |
| Historie | KGT58H |
|
|
KGT58H |
| massa ledig voertuig | 2.715 Kg |
| massa rijklaar | 2.815 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.115 Kg |
| max. te belasten met | 400 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.540 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| Maten | KGT58H |
| lengte | 5,20 m |
| breedte | 1,99 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 3,13 m |
|
|
KGT58H |
| Terugroepactie | KGT58H |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KGT58H |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| brandstof 1 | Benzine |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 200.00 kW (272 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 90.00 kW (122 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.995 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | KGT58H |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| brandstof verbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1.280 l/100km |
| Milieu | KGT58H |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 37 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 64 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.900 tpm |
|
|
KGT58H |
| Nog geen keuringen/meldingen | |