![]() |
03DLBK |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Fiat |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Fca Italy S.p.a., I-10135 Torino, Italië |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Barchetta |
| handelsnamen | Fiat Barchetta |
| typenaam | Barchetta |
| aandrijving | achter |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 30 apr. 1996 - |
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 00 |
| variant | SA1AA |
| type | 183 |
| plaats chassisnummer | r. op bodemplaat v. r. voorzitting |
| site | https://www.fiat.nl/ |
| Prestaties | 03DLBK |
| max. snelheid constructie | 200 km/u |
| Financieel | 03DLBK |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 6.440,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 13-09-2014. |
| Status | 03DLBK |
| leeftijd | 26 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | 03DLBK |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e3*95/54*0005*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,275 m |
| zitplaatsen | 2 |
| Tellerstand | 03DLBK |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | 03DLBK |
| vervaldatum APK | wo 20 mei 2026 Verloopt over 9 dagen |
| datum tenaamstelling | za 11 mei 2013 |
| in bezit van eigenaar | 13 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 13 sep. 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 13 sep. 1999 |
| Historie | 03DLBK |
|
|
03DLBK |
| massa ledig voertuig | 1.035 Kg |
| massa rijklaar | 1.135 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.260 Kg |
| max. te belasten met | 225 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 450 Kg |
| max. massa trekken geremd | 450 Kg |
| max. massa samenstelling | 1.710 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd, s.d. zonder ABS met ABS op achteras |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 850 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 227,5 cm |
| - spoorbreedte | 141,2 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 700 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 140,7 cm |
| Maten | 03DLBK |
| lengte | 3,92 m |
| breedte | 1,64 m |
| hoogte | 1,27 m |
| wielbasis | 2,28 m |
|
|
03DLBK |
| banden; velgen en ET | 195/55R15 84V, 185/55R15 81H; 6 1/2x15 ET32, 6x15 ET32 |
| Terugroepactie | 03DLBK |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | 03DLBK |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Fiat |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.747 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 6.300 rpm |
| koppel | 164 Nm bij 4.300 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 183A1.000 |
| Verbruik | 03DLBK |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| WLTP | |
| Milieu | 03DLBK |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1994/12 |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 89 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.150 tpm |
|
|
03DLBK |
| ma 14 aug. 2023 11:23 | apk lichte voertuigen |
|
190 - Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar periodieke controle - is vervallen op wo 14 aug. 2024 | |
| di 20 mei 2025 09:59 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 20 mei 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 04JNH3 | grijs | vr 31 mei 2002 | € - | 4 | 1.747 |
| 2 | 06JKB7 | zwart | do 12 okt. 1995 | € - | 4 | 1.747 |
| 3 | 18JTT4 | grijs | wo 24 jun. 1998 | € - | 4 | 1.747 |
| 4 | 29THZ9 | zwart | ma 25 mrt. 2002 | € - | 4 | 1.747 |
| 5 | 2TTS21 | grijs | vr 29 mrt. 1996 | € - | 4 | 1.747 |
| 6 | 35LTK4 | rood | ma 8 mei 1995 | € - | 4 | 1.747 |
| 7 | 18ZRTS | oranje | do 24 apr. 1997 | € - | 4 | 1.747 |
| 8 | 55HPPH | zwart | di 23 apr. 1996 | € - | 4 | - |
| 9 | 59XKX1 | oranje | wo 24 jul. 1996 | € - | 4 | 1.747 |
| 10 | 71ZKXF | grijs | ma 1 jul. 1996 | € - | 4 | 1.747 |
| 11 | 86DFKP | rood | di 1 aug. 1995 | € - | 4 | - |
| 12 | 87LGR1 | blauw | do 14 sep. 2000 | € - | 4 | 1.747 |
| 13 | 96SKG6 | rood | do 23 mei 1996 | € - | 4 | 1.747 |
| 14 | 2KGT87 | zwart | ma 12 apr. 1999 | € - | 4 | 1.747 |
| 15 | ZLVL33 | geel | do 29 jun. 1995 | € - | 4 | - |
| 16 | 96JJP2 | grijs | wo 28 feb. 2001 | € - | 4 | 1.747 |
| 17 | 56HZJT | groen | vr 2 jun. 1995 | € - | 4 | - |
| 18 | 70LPP2 | blauw | wo 26 apr. 2000 | € - | 4 | 1.747 |
| 19 | 12SGZ8 | blauw | vr 30 mrt. 2001 | € - | 4 | 1.747 |
| 20 | 51DHDG | rood | ma 17 jul. 1995 | € - | 4 | - |
| 21 | N452LG | geel | vr 30 jun. 1995 | € - | 4 | 1.747 |
| 22 | SJ352F | blauw | di 16 apr. 1996 | € - | 4 | 1.747 |
| 23 | TH734S | oranje | vr 28 jul. 1995 | € - | 4 | 1.747 |
| 24 | 08JPVH | grijs | ma 15 apr. 1996 | € - | 4 | - |
| 25 | 24ZBPN | grijs | vr 29 aug. 1997 | € - | 4 | 1.747 |
| 26 | 2KPK63 | grijs | ma 20 apr. 1998 | € - | 4 | 1.747 |
| 27 | 44PPT5 | zwart | vr 29 jun. 2001 | € - | 4 | 1.747 |
| 28 | 46TGHR | blauw | ma 10 jul. 1995 | € - | 4 | 1.747 |
| 29 | 54GNK4 | grijs | wo 30 jul. 1997 | € - | 4 | 1.747 |
| 30 | 58XFBR | geel | wo 12 jun. 1996 | € - | 4 | 1.747 |