| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Fiat |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Fca Italy S.p.a., I-10135 Torino, Italiƫ |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Multipla 1.6 |
| handelsnamen | Fiat Multipla
|
| typenaam | Multipla 1.6 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 21 apr. 2004 - di 12 okt. 2004 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 6 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 02D |
| variant | AXC1A |
| plaats chassisnummer | r. op bodemplaat v. r. voorzitting |
| site | https://www.fiat.nl/ |
|
Prestaties
|
17PTDP |
|
max. snelheid constructie |
170 km/u |
|
Financieel
|
17PTDP |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 5.365,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 13-11-2019.
|
|
Status
|
17PTDP |
| leeftijd | 21 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
17PTDP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e3*98/14*0042*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,666 m |
| zitplaatsen | 6 |
|
Tellerstand
|
17PTDP |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
17PTDP |
| vervaldatum APK | wo 27 jan. 2027 (over 301 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 15 apr. 2017 |
| in bezit van eigenaar | 8 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating |
za 13 nov. 2004 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 13 nov. 2004 |
|
Historie
|
17PTDP |
Massa
|
17PTDP |
| massa ledig voertuig | 1.275 Kg |
| massa rijklaar | 1.375 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.990 Kg |
| max. te belasten met | 715 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 560 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.190 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 266,6 cm |
| - spoorbreedte | 151,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.050 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 152,0 cm |
|
Maten
|
17PTDP |
| lengte | 4,09 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,70 m |
| wielbasis | 2,67 m |
Banden
|
17PTDP |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88T; 6,0x15 ET39 alleen voor AXC1A/01 (Total 5 places) |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 95T; 6,0x15 ET39 alleen voor AXC1A/01 (Total 5 places) |
| banden; velgen en ET | 195/60R16C 99/97T; 6,0x16 ET36,5 |
|
Terugroepactie
|
17PTDP |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
17PTDP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Fiat |
| max. netto vermogen | 76.00 kW (104 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.596 cm3 |
| netto max. vermogen | 76 kW (104 pk) bij 5.750 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 182B6000 |
| Verbruik |
17PTDP |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.10 l/100km (1:9) = €26,05 |
| brandstofverbruik buitenweg | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,90 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.60 l/100km (1:11,6) = €20,18 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.60 l/100km (1:11,6) = €20,18 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
17PTDP |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
3 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 3 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1999/102A |
| emissie koolwaterstof | 0.13100 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.05200 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.81100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 205 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 205 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.18300 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.312 tpm |
Keuringen
|
17PTDP |
| do 18 jan. 2024 10:38 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 27 jan. 2025
|
| di 21 jan. 2025 09:51 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 27 jan. 2026
|
| do 22 jan. 2026 15:26 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 27 jan. 2027
|