| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C-Max 1.5 Scti |
| handelsnamen | C-Max
|
| typenaam | C-Max 1.5 Scti |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 2 okt. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5BB1NB |
| variant | M8DB1V |
| type | DXA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
J329TN |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
J329TN |
| catalogusprijs | € 34.720,00 |
| bruto BPM | € 3.683,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
J329TN |
| leeftijd | 9 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
J329TN |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1103*17 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,648 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
J329TN |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
J329TN |
| vervaldatum APK | wo 31 mrt. 2027 (over 362 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 16 apr. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 29 apr. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 23 okt. 2020 Import |
|
Historie
|
J329TN |
Massa
|
J329TN |
| massa ledig voertuig | 1.313 Kg |
| massa rijklaar | 1.413 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 687 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 705 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.500 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.035 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,8 cm |
| - spoorbreedte | 154,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.050 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,4 cm |
|
Maten
|
J329TN |
| lengte | 4,38 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,60 - 1,63 m |
| wielbasis | 2,65 m |
Banden
|
J329TN |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H; 6.5x16 ET50.0 / ET47.5 / 7x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 215/55R16 93H; 6.5x16 ET50.0 / ET47.5 / 7x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17 91H; 7x17 ET50.0 / 235/40R18 91H; 8x18 ET55.0 |
|
Terugroepactie
|
J329TN |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
J329TN |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 240 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | M8DB |
| Verbruik |
J329TN |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.90 l/100km (1:11,2) = €20,77 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.10 l/100km (1:19,6) = €11,90 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.50 l/100km (1:15,4) = €15,17 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.50 l/100km (1:15,4) = €15,17 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
J329TN |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.05800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04030 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.29800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 204 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 118 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00400 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
J329TN |
| wo 20 mrt. 2024 09:20 | apk lichte voertuigen |
556 - Remlicht werkt niet (goed)
periodieke controle - is vervallen op ma 31 mrt. 2025
|
| vr 28 feb. 2025 14:16 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 31 mrt. 2026
|
| di 17 mrt. 2026 15:35 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 31 mrt. 2027
|