![]() |
ZS812S |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Fiesta 1.0 Scti |
| handelsnamen | Fiesta |
| typenaam | Fiesta 1.0 Scti |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 28 mei 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5CDPZNABDAX |
| variant | SFJN1JX |
| type | JHH |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.ford.nl/ |
| Prestaties | ZS812S |
| max. snelheid constructie | 183 km/u |
| Financieel | ZS812S |
| catalogusprijs | € 21.034,00 |
| bruto BPM | € 3.252,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | ZS812S |
| leeftijd | 6 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | ZS812S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2007/46*3142*11 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,493 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | ZS812S |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | ZS812S |
| vervaldatum APK | ma 13 sep. 2027 (over 487 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 16 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | wo 31 jul. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 31 jul. 2019 |
| Historie | ZS812S |
|
|
ZS812S |
| massa ledig voertuig | 1.064 Kg |
| massa rijklaar | 1.164 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.675 Kg |
| max. te belasten met | 611 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 580 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.675 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 875 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 249,3 cm |
| - spoorbreedte | 150,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 845 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 146,6 cm |
| Maten | ZS812S |
| lengte | 4,07 m |
| breedte | 1,76 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,49 m |
|
|
ZS812S |
| banden; velgen en ET | 195/60R15 88V; 6.0x15 ET45.0 / 195/55R16 87V; 6.5x16 ET47.5 |
| banden; velgen en ET | 205/45R17 88V; 7.0x17 ET47.5 |
| banden; velgen en ET | 205/40R18 86V; 7.0x18 ET47.5 |
| Terugroepactie | ZS812S |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | ZS812S |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 73.50 kW (100 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 74 kW (100 pk) bij 4.500 rpm |
| koppel | 170 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | SFJN |
| Verbruik | ZS812S |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik stad | 5.70 l/100km (1:17,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.00 l/100km (1:25) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.60 l/100km (1:21,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.500 l/100km (1:18,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.100 l/100km (1:16,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.60 l/100km (1:21,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.600 l/100km (1:17,9) |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.600 l/100km (1:17,9) = € 0,00 |
| Milieu | ZS812S |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.18 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 125 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 91 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 105 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 105 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 22.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.96 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.18 g/km |
| CO uitstoot | 137.60 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
ZS812S |
| wo 13 sep. 2023 16:04 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op za 13 sep. 2025 | |
| do 11 sep. 2025 09:15 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd periodieke controle - vervalt op ma 13 sep. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PS502G | wit | do 28 mei 2009 | €193,00 | 4 | 1.242 |
| 2 | G235SP | zwart | wo 27 jun. 2012 | €867,00 | 4 | 1.242 |
| 3 | 90TFX2 | wit | vr 29 okt. 2010 | €926,00 | 4 | 1.388 |
| 4 | JLR12S | zwart | vr 30 mrt. 2012 | €1.148,00 | 4 | 1.242 |
| 5 | R512GZ | grijs | vr 25 okt. 2013 | €1.710,00 | 3 | 998 |
| 6 | X559VD | wit | wo 31 aug. 2011 | €1.715,00 | 4 | 1.242 |
| 7 | KBR53S | zwart | ma 31 mrt. 2014 | €1.785,00 | 3 | 998 |
| 8 | T431LF | groen | ma 13 okt. 2014 | €2.413,00 | 3 | 998 |
| 9 | JLK84N | zwart | ma 30 apr. 2012 | €3.028,00 | 4 | 1.399 |
| 10 | R090PK | rood | do 1 jul. 2010 | €3.727,00 | 4 | 1.560 |
| 11 | 5XLJ54 | zwart | di 21 aug. 2012 | €3.781,00 | 4 | 1.242 |
| 12 | HNP15X | zwart | vr 3 sep. 2010 | €3.886,00 | 4 | 1.242 |
| 13 | GSX04V | zwart | ma 18 mrt. 2013 | €4.009,00 | 3 | 998 |
| 14 | HFJ69P | blauw | ma 15 jun. 2020 | €4.043,00 | 3 | 998 |
| 15 | GRB91Z | blauw | vr 17 jun. 2011 | €4.077,00 | 4 | 1.242 |
| 16 | PF332G | grijs | do 8 sep. 2016 | €4.870,00 | 3 | 998 |
| 17 | S837BL | grijs | di 12 okt. 2010 | €4.885,00 | 4 | 1.560 |
| 18 | GXG45T | blauw | ma 7 feb. 2011 | €4.935,00 | 4 | 1.560 |
| 19 | R208KT | grijs | vr 26 aug. 2022 | €5.012,00 | 3 | 999 |
| 20 | GGX46T | zwart | ma 14 nov. 2011 | €5.208,00 | 4 | 1.399 |
| 21 | Z638HX | blauw | wo 24 feb. 2010 | €5.228,00 | 4 | 1.399 |
| 22 | KFS86Z | rood | vr 24 mei 2013 | €5.485,00 | 3 | 998 |
| 23 | Z573DD | grijs | do 28 feb. 2013 | €5.500,00 | 3 | 998 |
| 24 | GSH83Z | grijs | do 8 nov. 2012 | €5.504,00 | 4 | 1.242 |
| 25 | T091VX | blauw | di 12 mrt. 2013 | €5.545,00 | 4 | 1.242 |
| 26 | JXV66T | wit | di 30 okt. 2012 | €5.897,00 | 4 | 1.388 |
| 27 | 1SPH41 | blauw | wo 12 okt. 2011 | €5.898,00 | 4 | 1.560 |
| 28 | T083VX | rood | do 21 jul. 2022 | €5.955,00 | 3 | 999 |
| 29 | JDB62N | zwart | do 19 dec. 2013 | €6.090,00 | 3 | 998 |
| 30 | X905JP | zwart | di 21 feb. 2012 | €6.352,00 | 4 | 1.242 |