![]() |
S315LK |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Focus 1.0 Scti |
| handelsnamen | Focus |
| typenaam | Focus 1.0 Scti |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 19 nov. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 51FBH6AQDBX |
| variant | B7DA1PX |
| type | DEH |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.ford.nl/ |
| Prestaties | S315LK |
| max. snelheid constructie | 193 km/u |
| Financieel | S315LK |
| catalogusprijs | € 33.941,00 |
| bruto BPM | € 773,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 21 feb. 2023 |
| Status | S315LK |
| leeftijd | 6 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | S315LK |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1911*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,700 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | S315LK |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S315LK |
| vervaldatum APK | zo 7 feb. 2027 (over 274 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 8 feb. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | wo 26 feb. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 31 aug. 2023 Import |
| Historie | S315LK |
|
|
S315LK |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.970 Kg |
| max. te belasten met | 675 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 695 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.270 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektrisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 995 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 270,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,3 cm |
| Maten | S315LK |
| lengte | 4,69 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,55 m |
| wielbasis | 2,70 m |
|
|
S315LK |
| banden; velgen en ET | 195/65R16 92H; 6.5x16 ET50.0; 195/65R16 92H; 6.5x16 ET47.5 |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H; 6.5x16 ET50.0; 205/60R16 92H; 6.5x16 ET47.5 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17 91H; 7.0x17 ET50.0; 235/40R18 91H; 8.0x18 ET55.0 |
| Terugroepactie | S315LK |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | S315LK |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 92.00 kW (125 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 92 kW (125 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 170 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B7DA |
| Verbruik | S315LK |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.651 l/100km (1:17,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.815 l/100km (1:14,7) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | S315LK |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 144 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 121 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 26.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.28 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.49 g/km |
| CO uitstoot | 422.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
S315LK |
| wo 30 aug. 2023 16:53 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 30 aug. 2025 | |
| vr 7 feb. 2025 13:58 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 7 feb. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GFB87N | zwart | vr 26 aug. 2011 | €1.880,00 | 4 | 1.560 |
| 2 | ZG485K | wit | di 26 jan. 2016 | €3.009,00 | 3 | 999 |
| 3 | 8KRJ95 | blauw | vr 28 jun. 2013 | €3.551,00 | 4 | 1.560 |
| 4 | T721ND | blauw | do 30 jun. 2011 | €4.640,00 | 4 | 1.560 |
| 5 | T138HX | grijs | ma 30 mei 2016 | €5.048,00 | 3 | 999 |
| 6 | X402KK | bruin | vr 28 dec. 2012 | €5.292,00 | 3 | 998 |
| 7 | 06RRL2 | zwart | wo 6 jul. 2011 | €5.400,00 | 4 | 1.596 |
| 8 | GFL43Z | zwart | do 29 apr. 2010 | €5.468,00 | 4 | 1.596 |
| 9 | H145ND | blauw | wo 22 jun. 2011 | €5.615,00 | 4 | 1.596 |
| 10 | XP969N | zwart | ma 6 nov. 2017 | €5.772,00 | 3 | 999 |
| 11 | P803XK | blauw | vr 30 dec. 2011 | €6.020,00 | 4 | 1.560 |
| 12 | T574PP | zwart | vr 29 jul. 2011 | €7.400,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | JKV32P | zwart | vr 28 sep. 2012 | €7.840,00 | 4 | 1.596 |
| 14 | 25PNZ5 | zwart | do 3 mrt. 2011 | €8.999,00 | 4 | 1.798 |
| 15 | P982VD | zwart | ma 19 apr. 2021 | €9.104,00 | 3 | 999 |
| 16 | 18PLG4 | grijs | wo 2 mrt. 2011 | €9.400,00 | 4 | 1.999 |
| 17 | 77PNN1 | blauw | wo 2 mrt. 2011 | €9.400,00 | 4 | 1.596 |
| 18 | HFB50B | blauw | ma 27 jun. 2016 | €9.708,00 | 3 | 999 |
| 19 | TF725K | zwart | do 30 jun. 2016 | €9.867,00 | 3 | 999 |
| 20 | JXH29J | grijs | wo 22 mrt. 2017 | €10.036,00 | 3 | 999 |
| 21 | T248XT | grijs | di 11 aug. 2015 | €10.119,00 | 3 | 999 |
| 22 | N747FH | zwart | wo 17 dec. 2014 | €10.255,00 | 3 | 999 |
| 23 | R552RK | grijs | wo 3 jun. 2015 | €10.326,00 | 3 | 999 |
| 24 | T789TF | grijs | di 13 jan. 2015 | €11.000,00 | 3 | 999 |
| 25 | P562BG | zwart | di 29 dec. 2015 | €11.069,00 | 3 | 999 |
| 26 | GNS59H | grijs | ma 2 jun. 2014 | €11.515,00 | 3 | 998 |
| 27 | HBP34R | grijs | di 29 mrt. 2016 | €11.722,00 | 4 | 1.999 |
| 28 | H697KJ | grijs | vr 19 jul. 2013 | €11.946,00 | 3 | 998 |
| 29 | P973DT | grijs | vr 29 jul. 2005 | €12.500,00 | 4 | 1.596 |
| 30 | HXJ34G | zwart | di 25 okt. 2011 | €12.675,00 | 4 | 1.596 |