![]() |
X909SP |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Focus 1.0 Scti |
| handelsnamen | Focus |
| typenaam | Focus 1.0 Scti |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | bruin |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 9 nov. 2012 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5CGALC |
| variant | M1DA1K |
| type | DYB |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.ford.nl/ |
| Prestaties | X909SP |
| max. snelheid constructie | 193 km/u |
| Financieel | X909SP |
| catalogusprijs | € 24.664,00 |
| bruto BPM | € 93,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 12 jan. 2024 |
| Status | X909SP |
| leeftijd | 13 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | X909SP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1138*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,648 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | X909SP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | X909SP |
| vervaldatum APK | za 13 jun. 2026 Verloopt over 47 dagen |
| datum tenaamstelling | ma 10 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | ma 10 dec. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 14 jun. 2024 Import |
| Historie | X909SP |
|
|
X909SP |
| massa ledig voertuig | 1.179 Kg |
| massa rijklaar | 1.279 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.900 Kg |
| max. te belasten met | 721 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 635 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.100 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel of schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 950 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,8 cm |
| - spoorbreedte | 154,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.050 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 153,4 cm |
| Maten | X909SP |
| lengte | 4,358 - 4,412 m |
| breedte | 1,82 m |
| hoogte | 1,45 - 1,48 m |
| wielbasis | 2,65 m |
|
|
X909SP |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H; 6.5x16 ET50.0 / ET47.5 / 7x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 215/55R16 93H; 6.5x16 ET50.0 / ET47.5 / 7x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17 91H; 7x17 ET50.0 / 235/40R18 91H; 8x18 ET55.0 |
| Terugroepactie | X909SP |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 5 jul. 2018 | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Motor & Brandstof | X909SP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 92.00 kW (125 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 92 kW (125 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 170 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | M1DA |
| Verbruik | X909SP |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.00 l/100km (1:20) = €11,40 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | X909SP |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*459/2012J |
| emissie koolwaterstof | 0.06370 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03930 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.34660 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 144 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 96 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 114 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00315 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
X909SP |
| do 13 jun. 2024 13:38 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op vr 13 jun. 2025 | |
| do 12 jun. 2025 15:07 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 13 jun. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GFB87N | zwart | vr 26 aug. 2011 | €1.880,00 | 4 | 1.560 |
| 2 | ZG485K | wit | di 26 jan. 2016 | €3.009,00 | 3 | 999 |
| 3 | 8KRJ95 | blauw | vr 28 jun. 2013 | €3.551,00 | 4 | 1.560 |
| 4 | T721ND | blauw | do 30 jun. 2011 | €4.640,00 | 4 | 1.560 |
| 5 | T138HX | grijs | ma 30 mei 2016 | €5.048,00 | 3 | 999 |
| 6 | X402KK | bruin | vr 28 dec. 2012 | €5.292,00 | 3 | 998 |
| 7 | 06RRL2 | zwart | wo 6 jul. 2011 | €5.400,00 | 4 | 1.596 |
| 8 | GFL43Z | zwart | do 29 apr. 2010 | €5.468,00 | 4 | 1.596 |
| 9 | H145ND | blauw | wo 22 jun. 2011 | €5.615,00 | 4 | 1.596 |
| 10 | XP969N | zwart | ma 6 nov. 2017 | €5.772,00 | 3 | 999 |
| 11 | P803XK | blauw | vr 30 dec. 2011 | €6.020,00 | 4 | 1.560 |
| 12 | T574PP | zwart | vr 29 jul. 2011 | €7.400,00 | 4 | 1.560 |
| 13 | JKV32P | zwart | vr 28 sep. 2012 | €7.840,00 | 4 | 1.596 |
| 14 | 25PNZ5 | zwart | do 3 mrt. 2011 | €8.999,00 | 4 | 1.798 |
| 15 | P982VD | zwart | ma 19 apr. 2021 | €9.104,00 | 3 | 999 |
| 16 | 18PLG4 | grijs | wo 2 mrt. 2011 | €9.400,00 | 4 | 1.999 |
| 17 | 77PNN1 | blauw | wo 2 mrt. 2011 | €9.400,00 | 4 | 1.596 |
| 18 | HFB50B | blauw | ma 27 jun. 2016 | €9.708,00 | 3 | 999 |
| 19 | TF725K | zwart | do 30 jun. 2016 | €9.867,00 | 3 | 999 |
| 20 | JXH29J | grijs | wo 22 mrt. 2017 | €10.036,00 | 3 | 999 |
| 21 | T248XT | grijs | di 11 aug. 2015 | €10.119,00 | 3 | 999 |
| 22 | N747FH | zwart | wo 17 dec. 2014 | €10.255,00 | 3 | 999 |
| 23 | R552RK | grijs | wo 3 jun. 2015 | €10.326,00 | 3 | 999 |
| 24 | T789TF | grijs | di 13 jan. 2015 | €11.000,00 | 3 | 999 |
| 25 | P562BG | zwart | di 29 dec. 2015 | €11.069,00 | 3 | 999 |
| 26 | GNS59H | grijs | ma 2 jun. 2014 | €11.515,00 | 3 | 998 |
| 27 | HBP34R | grijs | di 29 mrt. 2016 | €11.722,00 | 4 | 1.999 |
| 28 | H697KJ | grijs | vr 19 jul. 2013 | €11.946,00 | 3 | 998 |
| 29 | P973DT | grijs | vr 29 jul. 2005 | €12.500,00 | 4 | 1.596 |
| 30 | HXJ34G | zwart | di 25 okt. 2011 | €12.675,00 | 4 | 1.596 |