![]() |
P008NZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Kuga 1.5 Scti |
| handelsnamen | Kuga |
| typenaam | Kuga 1.5 Scti |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 22 jun. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5TNBZ6ABU1C |
| variant | M8MD1AX |
| type | DM2 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/ford/kuga/39116 |
| site | https://www.ford.nl/ |
| Prestaties | P008NZ |
| max. snelheid constructie | 195 km/u |
| Financieel | P008NZ |
| catalogusprijs | € 39.877,00 |
| bruto BPM | € 3.644,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 25 apr. 2022 |
| Status | P008NZ |
| leeftijd | 7 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | P008NZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2001/116*0109*47 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | P008NZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | P008NZ |
| vervaldatum APK | zo 31 jan. 2027 (over 267 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 6 mei 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | di 18 sep. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 6 mei 2022 Import |
| Historie | P008NZ |
|
|
P008NZ |
| massa ledig voertuig | 1.530 Kg |
| massa rijklaar | 1.630 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.100 Kg |
| max. te belasten met | 570 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.100 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektrisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.125 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.075 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| Maten | P008NZ |
| lengte | 4,54 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,76 m |
| wielbasis | 2,69 m |
|
|
P008NZ |
| banden; velgen en ET | 235/55R17 99V; 7.5x17 ET52.5 |
| banden; velgen en ET | 235/50R18 97V; 7.5x18 ET52.5 |
| banden; velgen en ET | 235/45R19 99V; 8.0x19 ET52.5 |
| Terugroepactie | P008NZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | P008NZ |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 242 Nm bij 1.650 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | M8MD |
| Verbruik | P008NZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.20 l/100km (1:13,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 8.200 l/100km (1:12,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.700 l/100km (1:11,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8.400 l/100km (1:11,9) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 8.400 l/100km (1:11,9) = € 0,00 |
| Milieu | P008NZ |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.33 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 191 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 164 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 14.80 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.00 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.33 g/km |
| CO uitstoot | 774.00 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
P008NZ |
| vr 8 dec. 2023 13:47 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 31 jan. 2026 | |
| vr 23 jan. 2026 15:02 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 31 jan. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P145NP | grijs | ma 31 aug. 2020 | €4.970,00 | 4 | 2.488 |
| 2 | KGD26H | grijs | do 26 feb. 2015 | €8.989,00 | 4 | 1.498 |
| 3 | HLJ67S | zwart | di 24 aug. 2010 | €13.694,00 | 5 | 2.521 |
| 4 | JXH60J | wit | za 25 jun. 2011 | €14.274,00 | 4 | 1.997 |
| 5 | J319VD | wit | wo 22 jul. 2015 | €18.289,00 | 4 | 1.997 |
| 6 | RK050T | zwart | wo 1 okt. 2014 | €21.489,00 | 4 | 1.596 |
| 7 | NH007X | bruin | do 18 apr. 2013 | €22.122,00 | 4 | 1.596 |
| 8 | JDV43Z | grijs | wo 28 okt. 2015 | €22.686,00 | 4 | 1.498 |
| 9 | N133DT | zwart | di 21 aug. 2018 | €23.066,00 | 4 | 1.498 |
| 10 | N410GG | wit | do 10 feb. 2011 | €24.018,00 | 4 | 1.997 |
| 11 | S942SN | bruin | vr 21 sep. 2012 | €24.241,00 | 4 | 1.997 |
| 12 | JPG93S | grijs | ma 29 apr. 2013 | €24.383,00 | 4 | 1.997 |
| 13 | HT269L | blauw | do 7 jan. 2016 | €25.990,00 | 4 | 1.498 |
| 14 | L805SH | zwart | do 28 apr. 2016 | €26.245,00 | 4 | 1.498 |
| 15 | H600VL | wit | di 2 feb. 2016 | €26.496,00 | 4 | 1.498 |
| 16 | KX677R | wit | di 3 jan. 2017 | €26.546,00 | 4 | 1.498 |
| 17 | N281NT | wit | do 19 apr. 2018 | €26.627,00 | 4 | 1.498 |
| 18 | T195FZ | zwart | wo 30 mrt. 2016 | €26.699,00 | 4 | 1.498 |
| 19 | S341GP | groen | wo 25 jun. 2014 | €26.832,00 | 4 | 1.596 |
| 20 | ZH953Z | wit | vr 20 mei 2016 | €26.989,00 | 4 | 1.498 |
| 21 | J015SK | wit | do 31 mrt. 2016 | €26.989,00 | 4 | 1.498 |
| 22 | G684KG | wit | vr 30 sep. 2016 | €26.989,00 | 4 | 1.498 |
| 23 | G798BJ | wit | do 29 sep. 2016 | €26.989,00 | 4 | 1.498 |
| 24 | N005SZ | wit | do 25 aug. 2016 | €26.989,00 | 4 | 1.498 |
| 25 | H116LH | grijs | wo 25 mei 2016 | €27.045,00 | 4 | 1.498 |
| 26 | K132FP | zwart | vr 14 okt. 2016 | €27.045,00 | 4 | 1.498 |
| 27 | X897DH | wit | vr 30 sep. 2016 | €27.045,00 | 4 | 1.498 |
| 28 | X677DB | grijs | wo 22 aug. 2018 | €27.227,00 | 4 | 1.498 |
| 29 | KB002X | blauw | ma 1 aug. 2016 | €27.290,00 | 4 | 1.498 |
| 30 | HRZ85R | zwart | vr 28 okt. 2016 | €27.296,00 | 4 | 1.498 |