| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Kuga 1.5 Scti |
| handelsnamen | Kuga
|
| typenaam | Kuga 1.5 Scti |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 12 feb. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 555BU6A2JAA |
| variant | YZDA1FX |
| type | DFK |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/ford/kuga/39116 |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
P146SZ |
|
max. snelheid constructie |
195 km/u |
|
Financieel
|
P146SZ |
| catalogusprijs | € 41.794,00 |
| bruto BPM | € 2.507,00 |
| bijtelling | 22% is €9.195 (is €766 per maand), geldig van 01-06-2021 tot 01-06-2026
|
| afschrijvingsmoment BPM |
vr 27 mei 2022 |
|
Status
|
P146SZ |
| leeftijd | 4 jaren en 12 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
P146SZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*2188*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,710 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
P146SZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2024 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
P146SZ |
| vervaldatum APK | do 10 dec. 2026 (over 214 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 8 dec. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 14 mei 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 8 dec. 2022 Import |
|
Historie
|
P146SZ |
Massa
|
P146SZ |
| massa ledig voertuig | 1.464 Kg |
| massa rijklaar | 1.564 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.075 Kg |
| max. te belasten met | 611 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.875 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektrisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.040 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 271,0 cm |
| - spoorbreedte | 158,6 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.055 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
|
Maten
|
P146SZ |
| lengte | 4,614 - 4,734 m |
| breedte | 1,88 m |
| hoogte | 1,66 - 1,69 m |
| wielbasis | 2,71 m |
Banden
|
P146SZ |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 102H; 7.0x17 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 225/60R18 100H; 7.5x18 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 225/55R19 99H; 7.5x19 ET50.0; 245/45R20 99H; 8.0x20 ET55.0 |
|
Terugroepactie
|
P146SZ |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem |
| terugroepactie referentiecode | Het hogedrukinspuitventiel kan barsten, waardoor er brandstof op de motor kan lekken. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Ophoping van vloeibare brandstof en/of brandstofdampen bij een heet oppervlak kan leiden tot ontbranding en brand onder de motorkap. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| aangekondigd door producent op | di 5 aug. 2025 (ref. code 25S76) |
| gemeld aan RDW op | wo 17 sep. 2025 |
| gemeld door | Ford Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | vr 22 aug. 2025 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | +31 (0) 70 7703 777 |
| meer informatie via web | (Nog) niet bekend |
| totaal aantal terugroepingen | 79.153 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 669 |
| gepubliceerd door RDW op | do 18 sep. 2025 |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 23 okt. 2023 | De bevestiging van de stuurstang aan het stuurhuis heeft mogelijk een te grote speling. Slijtage kan zich na verloop van tijd uiten in een hoorbaar geluid, meer wrijving en het stuurwiel dat niet terugkeert naar de middelste positie. |
| - di 25 apr. 2023 | Er kan scheurvorming optreden in het inspuitventiel met lekkage van brandstof tot gevolg. |
|
Motor & Brandstof
|
P146SZ |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 110.60 kW (151 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.496 cm3 |
| netto max. vermogen | 111 kW (151 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 240 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | YZDA |
| Verbruik |
P146SZ |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.50 l/100km (1:18,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.477 l/100km (1:15,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.044 l/100km (1:14,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.24 l/100km (1:19,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.700 l/100km (1:14,9) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.700 l/100km (1:14,9) = € 0,00 |
|
Milieu
|
P146SZ |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.36 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 153 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 150 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 101 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 119 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 123 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 4.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.92 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.36 g/km |
| CO uitstoot | 318.80 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
P146SZ |
| di 10 dec. 2024 10:49 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 10 dec. 2026
|