| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Kuga 1.5 Scti |
| handelsnamen | Kuga
|
| typenaam | Kuga 1.5 Scti |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 19 jul. 2016 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5TN1PC |
| variant | M8MA1A |
| type | DM2 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/ford/kuga/39116 |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
ZL936N |
|
max. snelheid constructie |
195 km/u |
|
Financieel
|
ZL936N |
| catalogusprijs | € 34.589,00 |
| bruto BPM | € 3.719,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
ZL936N |
| leeftijd | 9 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
ZL936N |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2001/116*0109*42 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
ZL936N |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
ZL936N |
| vervaldatum APK | vr 21 aug. 2026 (over 115 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 9 aug. 2019 |
| in bezit van eigenaar | 6 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 21 dec. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 9 aug. 2019 Import |
|
Historie
|
ZL936N |
Massa
|
ZL936N |
| massa ledig voertuig | 1.479 Kg |
| massa rijklaar | 1.579 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.100 Kg |
| max. te belasten met | 621 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.100 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.125 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.075 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
|
Maten
|
ZL936N |
| lengte | 4,524 - 4,535 m |
| breedte | 1,84 - 1,86 m |
| hoogte | 1,68 - 1,76 m |
| wielbasis | 2,69 m |
Banden
|
ZL936N |
| banden; velgen en ET | 215/65R16 98V; 6.5x16 ET50.0 / 235/60R16 100V; 6.5x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 235/55R17 99V; 7x17 ET52.5, 7.5x17 ET52.5 |
| banden; velgen en ET | 235/50R18 97V; 7.5x18 ET52.5 / 235/45R19 99V; 8x19 ET52.5 |
|
Terugroepactie
|
ZL936N |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 5 jul. 2018 | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| - vr 11 jan. 2019 | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
|
Motor & Brandstof
|
ZL936N |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 240 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | M8MA |
| Verbruik |
ZL936N |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.80 l/100km (1:12,8) = €17,78 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.30 l/100km (1:18,9) = €12,08 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,13 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,13 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
ZL936N |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.05480 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.05820 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.91340 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 180 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 122 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 143 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 143 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00268 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
ZL936N |
| vr 18 aug. 2023 09:11 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 18 aug. 2025
|
| do 21 aug. 2025 09:37 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 21 aug. 2026
|