| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Mondeo 2.0 Scti |
| handelsnamen | Mondeo
|
| typenaam | Mondeo 2.0 Scti |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 3 jun. 2016 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5GBBNBPM |
| variant | TNCD1EX |
| type | BA7 |
| plaats chassisnummer | onder r. voorzitting by r. deurstyl |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
KR195K |
|
max. snelheid constructie |
232 km/u |
|
Financieel
|
KR195K |
| catalogusprijs | € 48.264,00 |
| bruto BPM | € 12.412,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
KR195K |
| leeftijd | 9 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
KR195K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2001/116*0249*32 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,850 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
KR195K |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
KR195K |
| vervaldatum APK | wo 4 nov. 2026 (over 162 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 9 dec. 2017 |
| in bezit van eigenaar | 8 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 4 nov. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 4 nov. 2016 |
|
Historie
|
KR195K |
Massa
|
KR195K |
| massa ledig voertuig | 1.464 Kg |
| massa rijklaar | 1.564 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.230 Kg |
| max. te belasten met | 766 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.030 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, of elektrisch schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.180 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 285,0 cm |
| - spoorbreedte | 158,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
|
Maten
|
KR195K |
| lengte | 4,87 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,49 m |
| wielbasis | 2,85 m |
Banden
|
KR195K |
| banden; velgen en ET | 215/60R16 95V; 6.5x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 235/50R17 96W; 7.5x17 ET55.0 |
| banden; velgen en ET | 235/45R18 98Y; 8.0x18 ET55.0 / 235/40R19 96Y; 8.0x19 ET55.0 |
|
Terugroepactie
|
KR195K |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 2 sep. 2019 | Rond de minpool van de accu kan lekkage van accuzuur ontstaan. Als gevolg kan de accucontrolesensor defect raken en kan er kopersulfaat ontstaan. |
| - wo 2 sep. 2020 | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd. |
|
Motor & Brandstof
|
KR195K |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 149.00 kW (203 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.999 cm3 |
| netto max. vermogen | 149 kW (203 pk) bij 5.400 rpm |
| koppel | 345 Nm bij 2.700 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | TNCD |
| Verbruik |
KR195K |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.40 l/100km (1:13,5) = €17,67 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.40 l/100km (1:13,5) = €17,67 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
KR195K |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2015/45W |
| emissie koolwaterstof | 0.03260 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01410 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.31450 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 239 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 132 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 171 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 171 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00172 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
KR195K |
| ma 16 sep. 2024 09:47 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 4 nov. 2025
|
| ma 29 sep. 2025 09:36 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 4 nov. 2026
|