| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Mondeo Mondeo1.6tdci Eco |
| handelsnamen | Mondeo
|
| typenaam | Mondeo1.6Tdci Eco |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 10 aug. 2012 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5HFFNW |
| variant | T1BB1G |
| type | BA7 |
| plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
25ZKN8 |
|
max. snelheid constructie |
185 km/u |
|
Financieel
|
25ZKN8 |
| catalogusprijs | € 31.425,00 |
| bruto BPM | € 6.404,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
25ZKN8 |
| leeftijd | 13 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | ja |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geƫxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
25ZKN8 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2001/116*0249*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,850 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
25ZKN8 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
25ZKN8 |
| vervaldatum APK | za 19 dec. 2026 (over 213 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 24 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 19 dec. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 19 dec. 2012 |
|
Historie
|
25ZKN8 |
Massa
|
25ZKN8 |
| massa ledig voertuig | 1.405 Kg |
| massa rijklaar | 1.505 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.265 Kg |
| max. te belasten met | 860 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.865 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.130 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 285,0 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.190 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
|
Maten
|
25ZKN8 |
| lengte | 4,837 - 4,858 m |
| breedte | 1,89 m |
| hoogte | 1,47 - 1,55 m |
| wielbasis | 2,85 m |
Banden
|
25ZKN8 |
| banden; velgen en ET | 215/55R16 93U; 6.5x16 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17 95W; 7x17 ET50.0 |
| banden; velgen en ET | 235/45R17 94U; 7.5x17 ET55.0 |
|
Terugroepactie
|
25ZKN8 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
25ZKN8 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Ford |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.560 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 3.600 rpm |
| koppel | 270 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | T1BB |
| Verbruik |
25ZKN8 |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,365/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.00 l/100km (1:20) = €11,83 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.90 l/100km (1:25,6) = €9,22 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.30 l/100km (1:23,3) = €10,17 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.30 l/100km (1:23,3) = €10,17 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
25ZKN8 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.15390 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.25180 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 133 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 104 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 114 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00044 g/km |
| roetuitstoot | 0.53 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.17260 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.700 tpm |
Keuringen
|
25ZKN8 |
| di 5 dec. 2023 08:51 | apk lichte voertuigen |
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde
periodieke controle - is vervallen op do 19 dec. 2024
|
| vr 29 nov. 2024 09:49 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 19 dec. 2025
|
| wo 3 dec. 2025 14:41 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 19 dec. 2026
|