![]() |
ZP483V |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Mustang V6 Cabriolet |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| site | https://www.ford.nl/ |
| Prestaties | ZP483V |
| max. snelheid | 180 km/u |
| Financieel | ZP483V |
| catalogusprijs | € 94.922,00 |
| bruto BPM | € 38.953,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | ZP483V |
| leeftijd | 10 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | ZP483V |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | ZP483V |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | ZP483V |
| vervaldatum APK | za 18 jul. 2026 (over 86 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 27 jun. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | wo 1 jul. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 9 jul. 2019 Import |
| Historie | ZP483V |
|
|
ZP483V |
| massa ledig voertuig | 1.667 Kg |
| massa rijklaar | 1.767 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.068 Kg |
| max. te belasten met | 401 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 987 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.089 Kg |
| Maten | ZP483V |
| wielbasis | 2,72 m |
|
|
ZP483V |
| Terugroepactie | ZP483V |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | ZP483V |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 3.731 cm3 |
| netto max. vermogen | 224 kW (305 pk) |
| Verbruik | ZP483V |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | ZP483V |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 261 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
ZP483V |
| do 15 jun. 2023 12:15 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op di 9 jul. 2024 | |
| do 18 jul. 2024 12:24 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op vr 18 jul. 2025 | |
| di 24 jun. 2025 10:31 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 18 jul. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZP483V | grijs | wo 1 jul. 2015 | €94.922,00 | 6 | 3.731 |