| voertuigsoort | bedrijfsauto |
| merk | Ford |
| moederbedrijf | Ford Motor Company |
| hoofdkantoor | Ford-Werke Gmbh, D-50735 Keulen, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Transit E-Transit |
| handelsnamen | Transit
|
| typenaam | E-Transit |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 1 v. |
| 1e kleur | n.v.t. |
| 2e kleur | n.v.t. |
| modeljaren |
di 31 mei 2022 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 3 |
| carrosserie | 3-deurs, gesloten opbouw |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | X3XYAHAAXA4XAB |
| variant | C2RA2ADX |
| type | FCD |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.ford.nl/ |
|
Prestaties
|
VXP64S |
|
max. snelheid constructie |
133 km/u |
|
Financieel
|
VXP64S |
| catalogusprijs | € 77.107,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | |
| afschrijvingsmoment BPM |
ma 28 aug. 2023 |
|
Status
|
VXP64S |
| leeftijd | 2 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
VXP64S |
| Europese voertuigcategorie | N1 |
| Europees carrosserietype | Bestelwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1100*22 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 3,750 m |
|
Tellerstand
|
VXP64S |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
VXP64S |
| vervaldatum APK | ma 30 aug. 2027 (over 459 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 1 aug. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 30 aug. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 30 aug. 2023 |
|
Historie
|
VXP64S |
Massa
|
VXP64S |
| massa ledig voertuig | 2.703 Kg |
| massa rijklaar | 2.803 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.500 Kg |
| max. te belasten met | 797 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa geremde autonome aanhangwagen | 750 Kg |
| max. massa geremde middenas aanhangwagen | 750 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.250 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.850 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - gestuurde vooras | ja |
| - dubbele montage vooras | nee |
| - afstand volgende as | 375,0 cm |
| - spoorbreedte | 173,2 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 2.250 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - gestuurde achteras | nee |
| - dubbele montage achteras | nee |
| - spoorbreedte | 167,0 cm |
|
Maten
|
VXP64S |
| lengte | 6,70 m |
| breedte | 2,06 m |
| hoogte | 2,79 m |
| afstand voorzijde voertuig tot hart koppeling | 6,84 m |
| wielbasis | 3,75 m |
Banden
|
VXP64S |
| banden; velgen en ET | 235/65R16C 115/113R; 6.5x16 ET60 |
|
Terugroepactie
|
VXP64S |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - assen, wielen, velgen, banden |
| terugroepactie referentiecode | De linker, achterste aandrijfas is mogelijk niet goed in de elektrische aandrijving geplaatst waardoor deze vroegtijdig kan slijten. |
| risicobeoordeling | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| materiële gevolgen | Hierdoor kan lekkage en uiteindelijk verlies van aandrijfkracht optreden. Ook kan het voertuig onbedoeld bewegen in de parkeerstand. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de aandrijfas controleren en indien nodig vervangen. Tot die tijd is het belangrijk dat de parkeerrem wordt ingeschakeld bij het uitstappen. |
| aangekondigd door producent op | wo 3 dec. 2025 (ref. code 25SD9) |
| gemeld aan RDW op | do 12 mrt. 2026 |
| gemeld door | Ford Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | wo 15 apr. 2026 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | +31 (0) 70 7703 777 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 38.589 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 3.086 |
| gepubliceerd door RDW op | do 9 apr. 2026 |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 11 dec. 2023 | De digitale achteruitrijcamera kan geen beeld of sporadisch een blauw of zwart beeld weergeven tijdens het rijden met lage snelheden. |
| - vr 7 nov. 2025 | 12V-accu's kunnen overmatige gasvorming inde cabine veroorzaken. Dit gas is waarneembaar onder de voorstoel, een onaangename geur in de cabine, een sissend geluid of hitte in de stoel. |
|
Motor & Brandstof
|
VXP64S |
| merk motor | Ford |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| elektromotor | ja |
| netto max. vermogen elektromotor | 135.00 kW (184 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 100.00 kW (136 pk) |
| koppel | 430 Nm @ 2.500 rpm |
| accu | 68 kWh (lithium-ion) |
| architectuur | 400 V |
| motor 1 motorcode | C2RA (volgnr 1) |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 100.00 kW (136 pk) |
| Verbruik |
VXP64S |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| theoretisch maximale bereik WLTP | 210 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd | 29,8 - 37,5 kW/100 km |
snellaadvermogen  | 115 kW DC |
laadvermogen  | 11 kW AC |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik enkel elektrisch WLTP | 333.00 Wh/km |
| actieradius enkel elektrisch WLTP | 238 km |
|
|
VXP64S |
| V2L | Niet beschikbaar |
| V2H | Niet beschikbaar |
| V2G | Niet beschikbaar |
|
Milieu
|
VXP64S |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | AX |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AX |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Keuringen
|
VXP64S |
| Nog geen keuringen/meldingen |