| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Honda |
| moederbedrijf | Honda Motor Co., Ltd. |
| hoofdkantoor | Honda Motor Co Ltd, J-107 Tokyo Japan |
| handelsbenaming | Jazz 1.4i |
| handelsnamen | Jazz
|
| typenaam | Jazz 1.4I |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 8 jun. 2012 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 2 |
| variant | 4 |
| type | GG3 |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| site | https://www.honda.nl |
|
Prestaties
|
1KGD62 |
|
max. snelheid constructie |
182 km/u |
|
Financieel
|
1KGD62 |
| catalogusprijs | € 21.000,00 |
| bruto BPM | € 4.250,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
1KGD62 |
| leeftijd | 13 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
1KGD62 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2007/46*0016*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,495 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
1KGD62 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
1KGD62 |
| vervaldatum APK | vr 30 okt. 2026 (over 187 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 18 nov. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 17 apr. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 17 apr. 2013 |
|
Historie
|
1KGD62 |
Massa
|
1KGD62 |
| massa ledig voertuig | 1.023 Kg |
| massa rijklaar | 1.123 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.610 Kg |
| max. te belasten met | 587 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 450 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.610 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 830 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 249,5 cm |
| - spoorbreedte | 148,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 146,0 cm |
|
Maten
|
1KGD62 |
| lengte | 3,90 m |
| breedte | 1,70 m |
| hoogte | 1,53 m |
| wielbasis | 2,50 m |
Banden
|
1KGD62 |
| banden; velgen en ET | 175/65R15 83T; 5 1/2x15 ET45 |
| banden; velgen en ET | 185/55R16 83T; 6x16 ET53 |
|
Terugroepactie
|
1KGD62 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 5 feb. 2016 | De opblaasmodule van de bestuurdersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden. |
| - do 20 sep. 2018 | De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. |
|
Motor & Brandstof
|
1KGD62 |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Honda |
| max. netto vermogen | 73.00 kW (99 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.339 cm3 |
| netto max. vermogen | 73 kW (99 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 127 Nm bij 4.800 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | L13Z2 |
| Verbruik |
1KGD62 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.70 l/100km (1:14,9) = €15,27 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,17 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.60 l/100km (1:17,9) = €12,76 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.60 l/100km (1:17,9) = €12,76 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
1KGD62 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011J |
| emissie koolwaterstof | 0.04310 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01780 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.37670 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 155 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 129 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
1KGD62 |
| di 30 mei 2023 11:10 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 28 jun. 2024
|
| ma 30 okt. 2023 13:52 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 30 okt. 2024
|
| vr 25 okt. 2024 08:53 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op do 30 okt. 2025
|
| ma 27 okt. 2025 12:13 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 30 okt. 2026
|