| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Hyundai |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Hyundai Motor Company, Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Tucson |
| handelsnamen | Ix35
Tucson
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 7 feb. 2022 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | M61A14 |
| variant | F5P21 |
| type | NX4E |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.hyundai.com/nl.html |
|
Prestaties
|
R959BH |
|
max. snelheid constructie |
189 km/u |
|
Financieel
|
R959BH |
| catalogusprijs | € 40.890,00 |
| bruto BPM | € 7.490,00 |
| bijtelling | 22% is €8.996 (is €750 per maand), geldig van 01-08-2022 tot 01-08-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
do 14 jul. 2022 |
|
Status
|
R959BH |
| leeftijd | 3 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
R959BH |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e5*2018/858*00001*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,680 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
R959BH |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
R959BH |
| vervaldatum APK | ma 3 apr. 2028 (over 700 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 27 nov. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 25 jul. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 25 jul. 2022 |
|
Historie
|
R959BH |
Massa
|
R959BH |
| massa ledig voertuig | 1.438 Kg |
| massa rijklaar | 1.538 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.065 Kg |
| max. te belasten met | 627 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.650 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.715 Kg |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.260 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 268,0 cm |
| - spoorbreedte | 161,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.200 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 162,2 cm |
|
Maten
|
R959BH |
| lengte | 4,50 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,65 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
R959BH |
|
Terugroepactie
|
R959BH |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
R959BH |
| max. netto vermogen | 110.10 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 12.20 kW (17 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 7.94 kW (11 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 7.94 kW (11 pk) |
| motorcode | G4FU |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.500 rpm |
| Verbruik |
R959BH |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.467 l/100km (1:15,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.768 l/100km (1:14,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.73 l/100km (1:17,5) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.10 l/100km (1:14,1) = €16,5 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.00 l/100km (1:20) = €11,62 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.80 l/100km (1:17,2) = €13,48 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.600 l/100km (1:15,2) = € 15,34 |
|
Milieu
|
R959BH |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.14 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 149 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 161 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 131 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 27.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.10 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.14 g/km |
| CO uitstoot | 192.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 132 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
R959BH |
| vr 3 apr. 2026 14:39 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 3 apr. 2028
|