| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Jaguar |
| moederbedrijf | Tata Motors Limited, India |
| hoofdkantoor | Abbey Road, Whitley, Coventry, Cv3 4Lf. Engeland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | I-Pace Ev400 |
| handelsnamen | Jaguar I-Pace
|
| typenaam | I-Pace Ev400 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 31 jul. 2018 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 502 |
| variant | A |
| type | DH |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/nl/results/jaguar/i-pace/34193 |
| site | https://www.jaguar.nl/ |
|
Prestaties
|
TT070H |
|
max. snelheid constructie |
193 km/u |
| topsnelheid |
200 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
4.8 sec |
|
Financieel
|
TT070H |
| catalogusprijs | € 104.387,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
TT070H |
| leeftijd | 7 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| garantie | 5 jaar / 150.000 km (2 jaar, 7 maanden en 0 dagen verlopen) |
| accugarantie | 8 jaar / 160.000 km (nog 0 jaar, 4 maanden en 29 dagen) |
| lakgarantie | 3 jaar (4 jaar, 7 maanden en 0 dagen verlopen) |
| carrosseriegarantie | 6 jaar (1 jaar, 7 maanden en 0 dagen verlopen) |
|
Typegoedkeuring
|
TT070H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2007/46*4311*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,990 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
TT070H |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
TT070H |
| vervaldatum APK | do 29 okt. 2026 (over 163 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 24 mrt. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 19 okt. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 19 okt. 2018 |
|
Historie
|
TT070H |
Massa
|
TT070H |
| massa ledig voertuig | 2.144 Kg |
| massa rijklaar | 2.244 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.670 Kg |
| max. te belasten met | 526 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 750 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.420 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS, ESB |
| handrem | elektromechanisch, op schijven achterwielen |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.320 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 299,0 cm |
| - spoorbreedte | 164,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.450 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 166,1 cm |
|
Maten
|
TT070H |
| lengte | 4,69 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 1,57 m |
| wielbasis | 2,99 m |
| bagageruimte | 505-1.163 l |
| draaicirkel | 12 m |
Banden
|
TT070H |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 106V; 7.0x17 ET45, 235/65R17 108V; 7.0x17 ET45 |
| banden; velgen en ET | 235/60R18 107V; 8.0x18 ET45, 235/55R19 105W; 8.0x19 ET40 |
| banden; velgen en ET | 235/50R20 104W; 8.0x20 ET40, 245/45R21 104W; 8.0x21 ET40 |
|
Terugroepactie
|
TT070H |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 3 jun. 2019 | Door een softwarefout kan bij een storing van het elektrische regeneratieve remsysteem de remvertraging kortstondig lager zijn. |
| - do 22 jun. 2023 | De hoogspannings (HV) accu kan oververhit raken. |
| - vr 6 mrt. 2026 | De hoogspanningsaccu kan oververhit raken. Ook na herstel van terugroepacties: H441, H459 of H471 bestaat er nog steeds het risico op brand. |
|
Motor & Brandstof
|
TT070H |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Jlr. Ltd. |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| elektromotor | ja |
| netto max. vermogen elektromotor | 294.00 kW (400 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 172.00 kW (234 pk) |
| koppel | 320 Nm @ 1.300 rpm |
| accu | 90 kWh (lithium-ion) |
| motor 1 motorcode | TZ-204-X-S-A (volgnr 1) |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 172.00 kW (234 pk) |
| Verbruik |
TT070H |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| elektrisch verbruik gecombineerd | 21,1 - 24,2 kW/100 km |
| elektrisch verbruik | 24,2 kW/100 km |
snellaadvermogen  | 104 kW DC |
laadvermogen  | 11 kW AC |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik enkel elektrisch WLTP | 230.00 Wh/km |
| actieradius enkel elektrisch WLTP | 437 km |
| actieradius enkel elektrisch stad WLTP | 540 km |
| max. vermogen 60 minuten | 172.00 |
|
|
TT070H |
| V2L | Niet beschikbaar |
| V2H | Niet beschikbaar |
| V2G | Niet beschikbaar |
|
Milieu
|
TT070H |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | AX |
| geluid |
Keuringen
|
TT070H |
| di 29 okt. 2024 08:38 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 29 okt. 2026
|