| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Jaguar |
| moederbedrijf | Tata Motors Limited, India |
| hoofdkantoor | Abbey Road, Whitley, Coventry, Cv3 4Lf. Engeland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Xf 2.2l Diesel |
| handelsnamen | Jaguar Xf
|
| typenaam | Xf 2.2L Diesel |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 9 jul. 2013 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 508 |
| variant | H |
| type | CC9 |
| plaats chassisnummer | r. bodemplaat v. voorzitting |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/jaguar/xf/22029 |
| site | https://www.jaguar.nl/ |
|
Prestaties
|
8TPF95 |
|
max. snelheid constructie |
209 km/u |
|
Financieel
|
8TPF95 |
| catalogusprijs | € 58.160,00 |
| bruto BPM | € 9.112,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
8TPF95 |
| leeftijd | 12 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
8TPF95 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0323*14 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,909 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
8TPF95 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
8TPF95 |
| vervaldatum APK | wo 9 sep. 2026 (over 111 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 25 sep. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 4 apr. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 4 apr. 2014 |
|
Historie
|
8TPF95 |
Massa
|
8TPF95 |
| massa ledig voertuig | 1.704 Kg |
| massa rijklaar | 1.804 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.320 Kg |
| max. te belasten met | 616 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.850 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.170 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS |
| handrem | elektro-mechanisch, op schijven achterwielen |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.200 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 290,9 cm |
| - spoorbreedte | 155,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.250 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 157,1 cm |
|
Maten
|
8TPF95 |
| lengte | 4,97 m |
| breedte | 1,88 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,91 m |
Banden
|
8TPF95 |
| banden; velgen en ET | 245/45R18 100W; 8 1/2x18 ET49 |
| banden; velgen en ET | 245/40R19 98Y; 8 1/2x19 ET49 |
| banden; velgen en ET | V+A= 255/35R20 97Y; 8 1/2x20 ET49 / naar keuze A= 285/30R20 99Y; 9 1/2x20 ET66 |
|
Terugroepactie
|
8TPF95 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
8TPF95 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Jaguar |
| max. netto vermogen | 120.00 kW (163 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.179 cm3 |
| netto max. vermogen | 120 kW (163 pk) bij 3.500 rpm |
| koppel | 450 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | 224DT |
| Verbruik |
8TPF95 |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,285/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.80 l/100km (1:17,2) = €13,25 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.40 l/100km (1:22,7) = €10,05 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,20 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,20 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
8TPF95 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*630/2012J |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.15410 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.12000 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 153 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 116 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 129 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00230 g/km |
| roetuitstoot | 0.53 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.16440 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.625 tpm |
Keuringen
|
8TPF95 |
| vr 8 nov. 2024 11:53 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 8 nov. 2025
|
| wo 16 apr. 2025 14:18 | apk lichte voertuigen |
494 - Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd)
periodieke controle - is vervallen op do 16 apr. 2026
|
| di 9 sep. 2025 10:28 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 9 sep. 2026
|