![]() |
P003DZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Jaguar |
| moederbedrijf | Tata Motors Limited, India |
| hoofdkantoor | Abbey Road, Whitley, Coventry, Cv3 4Lf. Engeland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Xf |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | v. voorzitting r. bodemplaat |
| site | https://www.jaguar.nl/ |
| Prestaties | P003DZ |
| Financieel | P003DZ |
| catalogusprijs | € 78.979,00 |
| bruto BPM | € 5.466,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Bijna Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 28-02-2027. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 31 dec. 2021 |
| Status | P003DZ |
| leeftijd | 14 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | P003DZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | P003DZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | P003DZ |
| vervaldatum APK | do 31 dec. 2026 (over 245 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 14 dec. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | di 28 feb. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 14 feb. 2022 Import |
| Historie | P003DZ |
|
|
P003DZ |
| massa ledig voertuig | 1.743 Kg |
| massa rijklaar | 1.843 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.215 Kg |
| max. te belasten met | 472 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.850 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.065 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.090 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.180 Kg |
| Maten | P003DZ |
| lengte | 4,96 m |
| breedte | 1,92 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,91 m |
|
|
P003DZ |
| Terugroepactie | P003DZ |
| openstaande terugroepactie | ja |
| Motor & Brandstof | P003DZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.967 cm3 |
| netto max. vermogen | 175 kW (238 pk) |
| Verbruik | P003DZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 10.70 l/100km (1:9,3) = €24,87 |
| WLTP | |
| Milieu | P003DZ |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 255 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 77 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
P003DZ |
| do 5 dec. 2024 11:13 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op vr 5 dec. 2025 | |
| wo 31 dec. 2025 13:12 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 392 - Ruitensproeierinstallatie werkt niet periodieke controle - vervalt op do 31 dec. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PR034G | blauw | vr 1 aug. 2014 | €64.299,00 | 4 | 2.179 |
| 2 | SN098P | blauw | do 1 apr. 2010 | €68.950,00 | 6 | 2.967 |
| 3 | XZ223P | blauw | vr 28 feb. 2014 | €69.589,00 | 6 | 2.995 |
| 4 | P003DZ | grijs | di 28 feb. 2012 | €78.979,00 | 6 | 2.967 |
| 5 | GBV54B | grijs | vr 28 feb. 2014 | €87.642,00 | 6 | 1.999 |
| 6 | HHK13G | blauw | wo 13 dec. 2017 | €97.842,00 | 4 | 1.999 |
| 7 | HHD56K | zwart | vr 30 jun. 2017 | €102.046,00 | 4 | 1.997 |
| 8 | 3XZS82 | grijs | do 8 apr. 2010 | €106.059,00 | 8 | 5.000 |
| 9 | 3XGH52 | grijs | zo 28 feb. 2010 | €108.975,00 | 8 | 5.000 |
| 10 | X020XH | grijs | zo 30 jun. 2013 | €109.108,00 | 6 | 2.995 |
| 11 | R258FT | paars | za 1 jan. 2011 | €109.553,00 | 8 | 5.000 |
| 12 | TP855Z | blauw | zo 28 feb. 2016 | €112.341,00 | 6 | 2.995 |
| 13 | 4ZBN69 | blauw | zo 1 apr. 2012 | €122.805,00 | 8 | 5.000 |
| 14 | P358PF | blauw | vr 1 mrt. 2013 | €123.018,00 | 6 | 2.995 |
| 15 | 44XVJ7 | grijs | zo 19 sep. 2010 | €145.229,00 | 8 | 5.000 |
| 16 | GLJ31K | grijs | di 28 feb. 2017 | €165.061,00 | 6 | 2.995 |
| 17 | 43RJX1 | rood | di 16 sep. 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 18 | 6KSK08 | zwart | di 30 jun. 2009 | € - | 8 | 4.196 |
| 19 | 15JBT3 | grijs | do 16 okt. 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 20 | 79TJG5 | grijs | wo 28 okt. 2009 | € - | 8 | 5.000 |
| 21 | T783TN | zwart | ma 1 dec. 2008 | € - | 6 | 2.967 |
| 22 | 06RZZ8 | grijs | zo 7 jun. 2009 | € - | 6 | 2.967 |
| 23 | 04LHN5 | zwart | di 8 jul. 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 24 | RH796T | groen | vr 1 aug. 2008 | € - | 6 | 2.967 |
| 25 | TH868K | n.v.t. | zo 16 mrt. 2014 | € - | 6 | - |
| 26 | X627SX | zwart | vr 16 mei 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 27 | 68HKH5 | grijs | vr 11 apr. 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 28 | HTB23L | zwart | ma 29 sep. 2008 | € - | 8 | 4.196 |
| 29 | 63JTZ7 | wit | wo 11 jun. 2008 | € - | 6 | 2.967 |
| 30 | J635GL | grijs | vr 1 mei 2009 | € - | 8 | 4.196 |