![]() |
T444NX |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Kia |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Kia Corporation, Rok- Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Ceed Sw 1.6b Phev |
| handelsnamen | Ceed |
| typenaam | Ceed Sw 1.6B Phev |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 9 nov. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | D61LZ1 |
| variant | F5P61 |
| type | CD |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.kia.com/nl/ |
| Prestaties | T444NX |
| max. snelheid constructie | 171 km/u |
| Financieel | T444NX |
| catalogusprijs | € 38.949,00 |
| bruto BPM | € 791,00 |
| bijtelling | 22% is €8.569 (is €714 per maand), geldig van 01-10-2021 tot 01-10-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 21 jul. 2023 |
| Status | T444NX |
| leeftijd | 4 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | T444NX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*1299*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,650 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | T444NX |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | T444NX |
| vervaldatum APK | vr 3 sep. 2027 (over 479 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 30 jul. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 9 maanden |
| datum 1e toelating | vr 3 sep. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 26 jul. 2023 Import |
| Historie | T444NX |
|
|
T444NX |
| massa ledig voertuig | 1.514 Kg |
| massa rijklaar | 1.614 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.030 Kg |
| max. te belasten met | 516 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 600 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.330 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.030 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 265,0 cm |
| - spoorbreedte | 155,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.090 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,7 cm |
| Maten | T444NX |
| lengte | 4,61 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,47 m |
| wielbasis | 2,65 m |
|
|
T444NX |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88H; 5.5x15 ET47 / 195/65R15 91H; 5.5x15 ET47 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V; 6x16 ET51 |
| banden; velgen en ET | 225/45R17 91W; 7x17 ET56 |
| Terugroepactie | T444NX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 7 jan. 2025 | De printplaat (PCB) in de Hydraulic Clutch Actuator (HCA) kan vervuild raken met vloeistof. |
| Motor & Brandstof | T444NX |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Kia |
| max. netto vermogen | 77.20 kW (105 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 44.50 kW (61 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 10.10 kW (14 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 10.10 kW (14 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.580 cm3 |
| netto max. vermogen | 77 kW (105 pk) bij 5.700 rpm |
| koppel | 157 Nm bij 4.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | G4LE |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | T444NX |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.457 l/100km (1:68,6) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 55 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 11,3 kW/100 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | T444NX |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 33 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 30,0 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 6.69 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.28 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.20 g/km |
| CO uitstoot | 83.90 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
T444NX |
| di 29 jul. 2025 12:43 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 3 sep. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T354KN | zwart | do 15 jul. 2021 | €714,00 | 4 | 1.580 |
| 2 | S286HV | zwart | vr 3 feb. 2023 | €7.909,00 | 4 | 1.482 |
| 3 | S604HP | wit | za 28 jan. 2023 | €7.909,00 | 4 | 1.482 |
| 4 | KHH57X | grijs | do 6 aug. 2020 | €15.216,00 | 4 | 1.580 |
| 5 | HK675D | wit | wo 29 aug. 2012 | €15.730,00 | 4 | 1.591 |
| 6 | 14XNG4 | grijs | di 18 mei 2010 | €16.785,00 | 4 | 1.396 |
| 7 | 4XSZ34 | blauw | wo 7 sep. 2011 | €17.420,00 | 4 | 1.396 |
| 8 | 86XHF6 | rood | vr 16 jul. 2010 | €18.194,00 | 4 | 1.396 |
| 9 | X831BZ | grijs | di 18 dec. 2012 | €19.519,00 | 4 | 1.396 |
| 10 | G265SN | grijs | ma 18 nov. 2019 | €19.999,00 | 4 | 1.598 |
| 11 | G218LX | grijs | vr 20 aug. 2010 | €20.060,00 | 4 | 1.591 |
| 12 | 31PGJ8 | beige | ma 6 dec. 2010 | €20.079,00 | 4 | 1.396 |
| 13 | G439ZG | zwart | wo 18 dec. 2019 | €20.165,00 | 4 | 1.598 |
| 14 | X265NV | rood | do 8 okt. 2020 | €20.356,00 | 3 | 998 |
| 15 | HSJ36S | rood | di 13 jul. 2021 | €20.516,00 | 3 | 998 |
| 16 | TP528Z | grijs | wo 12 apr. 2017 | €21.281,00 | 4 | 1.591 |
| 17 | 2ZKV96 | grijs | do 15 nov. 2012 | €21.715,00 | 4 | 1.396 |
| 18 | L825SK | wit | vr 26 okt. 2018 | €21.750,00 | 3 | 998 |
| 19 | ZK723N | wit | do 20 jun. 2019 | €22.000,00 | 3 | 998 |
| 20 | XZ919T | rood | vr 19 apr. 2019 | €22.000,00 | 3 | 998 |
| 21 | HXJ53N | zwart | vr 8 feb. 2019 | €22.000,00 | 3 | 998 |
| 22 | 5XTJ49 | blauw | wo 6 apr. 2011 | €22.086,00 | 4 | 1.591 |
| 23 | X369GX | grijs | di 20 okt. 2020 | €22.166,00 | 3 | 998 |
| 24 | HZJ47L | grijs | ma 26 okt. 2020 | €22.201,00 | 3 | 998 |
| 25 | HZK81H | grijs | ma 26 okt. 2020 | €22.201,00 | 3 | 998 |
| 26 | X111KX | grijs | wo 30 sep. 2020 | €22.235,00 | 3 | 998 |
| 27 | Z490LZ | wit | wo 16 jun. 2021 | €22.450,00 | 3 | 998 |
| 28 | GSZ19J | grijs | vr 6 aug. 2021 | €22.450,00 | 3 | 998 |
| 29 | HND39T | blauw | za 30 jun. 2018 | €22.584,00 | 3 | 998 |
| 30 | G195DS | wit | do 5 sep. 2019 | €22.695,00 | 3 | 998 |