![]() |
GSN71H |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Kia |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Kia Corporation, Rok- Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Picanto |
| handelsnamen | Morning Picanto |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 8 aug. 2013 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 2-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | M53CY1 |
| variant | F5L11 |
| type | TA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.kia.com/nl/ |
| Prestaties | GSN71H |
| max. snelheid constructie | 151 km/u |
| Financieel | GSN71H |
| catalogusprijs | € 9.254,00 |
| bruto BPM | € 1.151,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 4 nov. 2024 |
| Status | GSN71H |
| leeftijd | 12 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | GSN71H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*0256*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,385 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GSN71H |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GSN71H |
| vervaldatum APK | do 8 okt. 2026 (over 165 dagen) |
| datum 1e toelating | vr 7 mrt. 2014 |
| Historie | GSN71H |
|
|
GSN71H |
| massa ledig voertuig | 943 Kg |
| massa rijklaar | 1.043 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.400 Kg |
| max. te belasten met | 457 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 720 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 238,5 cm |
| - spoorbreedte | 140,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 720 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 141,2 cm |
| Maten | GSN71H |
| lengte | 3,60 m |
| breedte | 1,60 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,39 m |
|
|
GSN71H |
| Terugroepactie | GSN71H |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GSN71H |
| max. netto vermogen | 49.00 kW (67 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 | LPG |
| type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| motorcode | B3LA |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 51 kW (69 pk) bij 6.200 rpm bij 6.200 rpm |
| type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Verbruik | GSN71H |
| brandstof 1 | LPG |
| lpgprijs | €1,044/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €6,47 |
| maximale biobrandstof percentage | 5.00 % |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | GSN71H |
| WLTP | |
| brandstof 1 | LPG |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013J |
| emissie koolwaterstof | 0.02900 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01200 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.38500 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 133 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 81 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 100 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 110 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GSN71H |
| wo 8 okt. 2025 14:57 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - vervalt op do 8 okt. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HRZ22N | rood | do 7 mrt. 2013 | €500,00 | 3 | 998 |
| 2 | 2XTJ76 | wit | vr 16 jan. 2015 | €1.190,00 | 3 | 998 |
| 3 | GF091T | wit | do 2 jul. 2015 | €1.709,00 | 3 | 998 |
| 4 | S020BJ | grijs | wo 7 apr. 2010 | €2.380,00 | 4 | 1.086 |
| 5 | HX496Z | zwart | vr 26 feb. 2016 | €2.530,00 | 4 | 1.248 |
| 6 | Z845DN | bruin | wo 25 jan. 2012 | €4.760,00 | 3 | 998 |
| 7 | GVK65J | wit | di 27 mrt. 2012 | €5.950,00 | 3 | 998 |
| 8 | JVS94N | wit | do 21 apr. 2016 | €5.987,00 | 3 | 998 |
| 9 | HND40Z | wit | di 25 aug. 2015 | €6.192,00 | 3 | 998 |
| 10 | HBN04H | rood | di 29 apr. 2014 | €6.330,00 | 3 | 998 |
| 11 | HZR25G | wit | do 15 mrt. 2018 | €6.729,00 | 3 | 998 |
| 12 | ZL361R | blauw | ma 24 mei 2010 | €6.794,00 | 4 | 999 |
| 13 | H314VT | grijs | di 6 apr. 2010 | €6.794,00 | 4 | 999 |
| 14 | K946NS | rood | wo 13 okt. 2010 | €6.794,00 | 4 | 999 |
| 15 | G031PR | zwart | ma 11 okt. 2010 | €6.794,00 | 4 | 1.086 |
| 16 | ZJ042N | geel | vr 8 jan. 2010 | €6.794,00 | 4 | 1.086 |
| 17 | H977ZP | wit | di 16 mrt. 2010 | €6.794,00 | 4 | 999 |
| 18 | 07LBJ3 | rood | wo 24 mrt. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 19 | 36LSX3 | wit | do 1 jul. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 20 | 69LPH1 | rood | di 14 sep. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 21 | 14NLG9 | wit | ma 11 okt. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 22 | 28NHT8 | wit | vr 17 sep. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 23 | 57NHN7 | rood | do 16 sep. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 24 | 42LNZ6 | rood | wo 9 jun. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 25 | 78LPV8 | wit | do 17 jun. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 26 | 59NKX4 | groen | wo 6 okt. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 27 | 96LZV3 | rood | vr 30 jul. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 28 | 66LPH1 | rood | vr 12 nov. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 29 | 79LSK5 | wit | za 26 jun. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |
| 30 | 95LZB5 | rood | do 22 jul. 2010 | €6.795,00 | 4 | 999 |