![]() |
JBS18Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Kia |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Kia Corporation, Rok- Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Sportage 1.6 T-Gdi Hybrid |
| handelsnamen | Sportage |
| typenaam | Sportage 1.6 T-Gdi Hybrid |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | groen |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 12 jan. 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | A61E24 |
| variant | F5P41 |
| type | NQ5E |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.kia.com/nl/ |
| Prestaties | JBS18Z |
| max. snelheid constructie | 193 km/u |
| Financieel | JBS18Z |
| catalogusprijs | € 47.570,00 |
| bruto BPM | € 4.948,00 |
| bijtelling | 22% is €10.465 (is €872 per maand), geldig van 01-08-2022 tot 01-08-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 13 aug. 2025 |
| Status | JBS18Z |
| leeftijd | 3 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JBS18Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2018/858*00079*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,680 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JBS18Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JBS18Z |
| vervaldatum APK | wo 13 okt. 2027 (over 521 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 15 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | vr 22 jul. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 15 okt. 2025 Import |
| Historie | JBS18Z |
|
|
JBS18Z |
| massa ledig voertuig | 1.549 Kg |
| massa rijklaar | 1.649 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.175 Kg |
| max. te belasten met | 626 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.650 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.825 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven of schijven/trommel; ABS met ESP |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.260 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 268,0 cm |
| - spoorbreedte | 161,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.200 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 162,2 cm |
| Maten | JBS18Z |
| lengte | 4,52 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,65 - 1,65 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
JBS18Z |
| banden; velgen en ET | 215/65R17 103V; 7.0x17 ET43.5 |
| banden; velgen en ET | 235/55R18 104V; 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | JBS18Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JBS18Z |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Hyundai/Kia |
| max. netto vermogen | 132.40 kW (180 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 44.20 kW (60 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 14.70 kW (20 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 14.70 kW (20 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 132 kW (180 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 265 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | G4FT |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | JBS18Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.503 l/100km (1:18,2) = €5,50 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.941 l/100km (1:16,8) = €5,94 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | JBS18Z |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 132 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 28.30 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.79 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.20 g/km |
| CO uitstoot | 128.70 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JBS18Z |
| ma 13 okt. 2025 15:18 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 13 okt. 2027 | |