![]() |
RH602Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Kia |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Kia Corporation, Rok- Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Stinger 2.0 T-Gdi |
| handelsnamen | Stinger |
| typenaam | Stinger 2.0 T-Gdi |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 19 mei 2017 - di 19 sep. 2017 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | A81CZ1 |
| variant | B5P11 |
| type | CK |
| plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/kia/stinger/29545 |
| site | https://www.kia.com/nl/ |
| Prestaties | RH602Z |
| max. snelheid constructie | 240 km/u |
| topsnelheid | 233 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6,3 sec |
| Financieel | RH602Z |
| catalogusprijs | € 67.020,00 |
| bruto BPM | € 23.915,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | RH602Z |
| leeftijd | 8 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | RH602Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2007/46*4002*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,905 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | RH602Z |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | RH602Z |
| vervaldatum APK | za 6 feb. 2027 (over 265 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 6 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | wo 10 jan. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 10 jan. 2018 |
| Historie | RH602Z |
|
|
RH602Z |
| massa ledig voertuig | 1.617 Kg |
| massa rijklaar | 1.717 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.185 Kg |
| max. te belasten met | 568 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 90 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.685 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven of schijven/trommel; ABS met ESP |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.115 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 290,5 cm |
| - spoorbreedte | 159,6 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.220 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 161,9 cm |
| Maten | RH602Z |
| lengte | 4,83 m |
| breedte | 1,87 m |
| hoogte | 1,40 m |
| wielbasis | 2,91 m |
|
|
RH602Z |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 |
| Terugroepactie | RH602Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - wo 5 dec. 2018 | De kabelboom in de motorruimte kan beschadigen door contact met een scherp deel van de carrosserie. |
| - do 25 apr. 2024 | De brandstofregelklepplunjer in de hogedrukbrandstofpomp is mogelijk onjuist uitgelijnd en dit kan ongelijkmatige slijtage veroorzaken. |
| Motor & Brandstof | RH602Z |
| merk motor | Hyundai/Kia |
| max. netto vermogen | 188.00 kW (256 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 188 kW (256 pk) bij 6.200 rpm |
| koppel | 353 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | G4KL |
| Verbruik | RH602Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.20 l/100km (1:8,9) = €26,76 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.70 l/100km (1:14,9) = €16,01 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.30 l/100km (1:12) = €19,83 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.30 l/100km (1:12) = €19,83 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | RH602Z |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2016/646W |
| emissie koolwaterstof | 0.02250 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00880 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.21340 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 255 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 152 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 190 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 190 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00049 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
RH602Z |
| wo 16 aug. 2023 11:38 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd 205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - is vervallen op di 19 aug. 2025 | |
| vr 6 feb. 2026 14:04 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 6 feb. 2027 | |