![]() |
S173PK |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Kia |
| moederbedrijf | Hyundai Motor Group, Zuid-Korea |
| hoofdkantoor | Kia Corporation, Rok- Seoul, Zuid-Korea |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Stonic |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | YB |
| plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| site | https://www.kia.com/nl/ |
| Prestaties | S173PK |
| max. snelheid | 185 km/u |
| Financieel | S173PK |
| catalogusprijs | € 25.164,00 |
| bruto BPM | € 4.886,00 |
| bijtelling | 22% is €5.536 (is €461 per maand), geldig van 01-04-2022 tot 01-04-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 23 mrt. 2023 |
| Status | S173PK |
| leeftijd | 4 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | S173PK |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | S173PK |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S173PK |
| vervaldatum APK | ma 30 mrt. 2026 -57 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | vr 6 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | wo 30 mrt. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 11 mrt. 2023 Import |
| Historie | S173PK |
|
|
S173PK |
| massa ledig voertuig | 1.095 Kg |
| massa rijklaar | 1.195 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.650 Kg |
| max. te belasten met | 555 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 450 Kg |
| max. massa trekken geremd | 900 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.550 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 950 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 870 Kg |
| - aangedreven achteras | nee |
| Maten | S173PK |
| lengte | 4,14 m |
| breedte | 1,76 m |
| wielbasis | 2,58 m |
|
|
S173PK |
| Terugroepactie | S173PK |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | S173PK |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 74 kW (100 pk) |
| Verbruik | S173PK |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | S173PK |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.09 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 130 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
S173PK |
| Nog geen keuringen/meldingen | |