![]() |
P108GZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Land Rover |
| moederbedrijf | Tata Motors Limited, India |
| hoofdkantoor | Rover Group Ltd, Gb-B377Hq Birmingham, Groot-Brittanië |
| handelsbenaming | Range Rover Evoque Si4 |
| handelsnamen | Range Rover Evoque |
| typenaam | Range Rover Evoque Si4 |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | groen |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 16 sep. 2011 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | D5T2 |
| variant | S5MV2F |
| type | LV |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.landrover.nl |
| Prestaties | P108GZ |
| max. snelheid constructie | 217 km/u |
| Financieel | P108GZ |
| catalogusprijs | € 71.572,00 |
| bruto BPM | € 6.632,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Bijna Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 28-03-2027. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 7 feb. 2022 |
| Status | P108GZ |
| leeftijd | 14 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | P108GZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| voertuigcategorie | M1G (Geländefahrzeug / Terreinwagen) Een terreinwagen heeft ten minste één vooras en ten minste één achteras die ontworpen zijn om gelijktijdig te worden aangedreven, met inbegrip van voertuigen waarvan de aandrijving op één van de assen kan worden ontkoppeld, ten minste één differentieelblokkerings-mechanisme of ten minste één mechanisme waarmee een soortgelijk effect wordt bewerkstelligd, en indien met het voertuig een helling van 30% kan worden overwonnen, berekend voor een voertuig zonder aanhangwagen. Voorts voldoen ze aan ten minste vijf van de volgende zes eisen:
|
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2007/46*0223*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,660 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | P108GZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | P108GZ |
| vervaldatum APK | wo 20 mei 2026 Verloopt over 7 dagen |
| datum tenaamstelling | do 15 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | wo 28 mrt. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 14 mei 2022 Import |
| Historie | P108GZ |
|
|
P108GZ |
| massa ledig voertuig | 1.625 Kg |
| massa rijklaar | 1.725 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.350 Kg |
| max. te belasten met | 725 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.150 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven; ABS |
| handrem | elektromechanisch, op schijven van achterwielen |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.300 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 266,0 cm |
| - spoorbreedte | 162,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.145 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 163,0 cm |
| Maten | P108GZ |
| lengte | 4,355 - 4,455 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 1,61 - 1,72 m |
| wielbasis | 2,66 m |
|
|
P108GZ |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 106V; 7.0x17 DP45; 235/60R18 103V; 8.0x18 DP45; |
| banden; velgen en ET | 235/55R19 105V; 8.0x19 DP45 |
| banden; velgen en ET | 245/45R20 99V; 8.0x20 DP45 |
| Terugroepactie | P108GZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | P108GZ |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| max. netto vermogen | 177.00 kW (241 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.999 cm3 |
| netto max. vermogen | 177 kW (241 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 340 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 204PT |
| Verbruik | P108GZ |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik stad | 11.90 l/100km (1:8,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.70 l/100km (1:11,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.70 l/100km (1:11,5) = €0,00 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | P108GZ |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| emissie koolwaterstof | 0.02930 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00800 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.35330 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 279 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 160 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 199 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 199 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00120 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
P108GZ |
| di 9 apr. 2024 09:56 | apk lichte voertuigen |
|
RA1 - Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op vr 9 mei 2025 | |
| di 20 mei 2025 08:38 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 20 mei 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JVD36S | grijs | do 20 nov. 2025 | €4.173,00 | 3 | 1.498 |
| 2 | 7SPG60 | groen | wo 7 mrt. 2012 | €12.134,00 | 4 | 2.179 |
| 3 | X408RJ | bruin | vr 10 jan. 2020 | €24.805,00 | 4 | 1.999 |
| 4 | S019NZ | wit | do 12 jul. 2012 | €25.018,00 | 4 | 2.179 |
| 5 | HLF55K | grijs | di 4 apr. 2017 | €26.757,00 | 4 | 1.999 |
| 6 | GVK55J | blauw | ma 6 sep. 2021 | €29.109,00 | 3 | 1.498 |
| 7 | R193ZF | grijs | wo 29 jun. 2016 | €29.924,00 | 4 | 1.999 |
| 8 | JKB94H | grijs | ma 29 mrt. 2021 | €36.746,00 | 3 | 1.498 |
| 9 | 9ZRP05 | zwart | vr 6 mrt. 2015 | €39.288,00 | 4 | 2.179 |
| 10 | R540BD | grijs | ma 26 sep. 2016 | €41.903,00 | 4 | 1.999 |
| 11 | 85TSH3 | wit | di 3 apr. 2012 | €42.900,00 | 4 | 2.179 |
| 12 | TJ892P | zwart | di 3 apr. 2012 | €42.900,00 | 4 | 2.179 |
| 13 | 35XGX2 | wit | vr 8 jun. 2012 | €42.900,00 | 4 | 2.179 |
| 14 | 56TDD7 | grijs | do 12 jan. 2012 | €43.330,00 | 4 | 2.179 |
| 15 | TR579K | wit | do 28 jan. 2016 | €43.449,00 | 4 | 1.999 |
| 16 | HR902V | wit | ma 28 dec. 2015 | €43.501,00 | 4 | 1.999 |
| 17 | 74XBN9 | wit | za 12 mei 2012 | €43.530,00 | 4 | 2.179 |
| 18 | 11TTR8 | wit | vr 6 apr. 2012 | €43.540,00 | 4 | 2.179 |
| 19 | JS818X | zwart | do 9 feb. 2012 | €43.660,00 | 4 | 2.179 |
| 20 | 86XBG4 | wit | do 19 apr. 2012 | €43.749,00 | 4 | 2.179 |
| 21 | 7SJJ48 | wit | vr 11 okt. 2013 | €43.900,00 | 4 | 2.179 |
| 22 | 3KHK63 | wit | vr 19 apr. 2013 | €43.900,00 | 4 | 2.179 |
| 23 | 60TFZ6 | wit | di 17 jan. 2012 | €43.910,00 | 4 | 2.179 |
| 24 | 18TJZ2 | wit | vr 17 feb. 2012 | €44.030,00 | 4 | 2.179 |
| 25 | 2XGP82 | zwart | wo 12 sep. 2012 | €44.233,00 | 4 | 2.179 |
| 26 | 27XRK2 | zwart | di 10 jul. 2012 | €44.280,00 | 4 | 2.179 |
| 27 | GN177Z | wit | do 1 mrt. 2012 | €44.404,00 | 4 | 2.179 |
| 28 | HV615R | wit | wo 6 jan. 2016 | €44.470,00 | 4 | 1.999 |
| 29 | HV703R | wit | vr 29 jan. 2016 | €44.490,00 | 4 | 1.999 |
| 30 | HV539R | wit | di 12 jan. 2016 | €44.490,00 | 4 | 1.999 |