| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Lexus |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, België |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Lc500 |
| handelsnamen | Lexus Lc500
|
| typenaam | Lc500 |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 10 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 19 jun. 2020 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, coupé |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | URZ100L-ACUBHW(2E) |
| variant | URZ100(CB) |
| type | Z10(EU,M) |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.lexus.nl/ |
|
Prestaties
|
K126PF |
|
max. snelheid constructie |
270 km/u |
|
Financieel
|
K126PF |
| catalogusprijs | € 176.430,00 |
| bruto BPM | € 50.318,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
K126PF |
| leeftijd | 5 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
K126PF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Coupe |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2007/46*0195*04 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,870 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
K126PF |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
K126PF |
| vervaldatum APK | do 25 feb. 2027 (over 288 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 2 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
do 25 feb. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 25 feb. 2021 |
|
Historie
|
K126PF |
Massa
|
K126PF |
| massa ledig voertuig | 1.905 Kg |
| massa rijklaar | 2.005 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.375 Kg |
| max. te belasten met | 470 Kg |
| remmen | assist. hydraulisch, hydr., circ.-vg/vd/v+a, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.420 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 287,0 cm |
| - spoorbreedte | 163,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.550 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 164,0 cm |
|
Maten
|
K126PF |
| lengte | 4,77 m |
| breedte | 1,92 m |
| hoogte | 1,35 m |
| wielbasis | 2,87 m |
Banden
|
K126PF |
| banden; velgen en ET | V+A= 245/45RF20 99Y; 8 1/2x20 ET25 |
| banden; velgen en ET | V= 245/45RF20 99Y; 8 1/2x20 ET25 / A= 275/40RF20 102Y; 9 1/2x20 ET25 |
| banden; velgen en ET | V= 245/40RF21 96Y; 8 1/2x21 ET25 / A= 275/35RF21 99Y; 9 1/2x21 ET25 |
|
Terugroepactie
|
K126PF |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
K126PF |
| layout | V-DI-Inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 341.00 kW (464 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 4.969 cm3 |
| netto max. vermogen | 341 kW (464 pk) bij 7.100 rpm |
| koppel | 530 Nm bij 4.800 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 2UR-GSE |
| Verbruik |
K126PF |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik stad | 17.60 l/100km (1:5,7) = €17,60 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.10 l/100km (1:12,3) = €8,10 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 11.60 l/100km (1:8,6) = €11,60 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 11.554 l/100km (1:8,7) = €11,55 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11.600 l/100km (1:8,6) |
| maximale biobrandstof percentage | 5.00 % |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 11.600 l/100km (1:8,6) = € 11,60 |
|
Milieu
|
K126PF |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.24 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 262 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 265 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 6.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.51 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.24 g/km |
| CO uitstoot | 112.20 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
Keuringen
|
K126PF |
| ma 24 feb. 2025 16:11 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 25 feb. 2027
|