![]() |
KFH75Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Lexus |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, Belgiƫ |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Lbx |
| handelsnamen | Lexus Lbx |
| typenaam | Lbx |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | traploze automaat |
| 1e kleur | geel |
| 2e kleur | zwart |
| modeljaren | wo 8 jan. 2025 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MAYH10L-AWXMBW(1B) |
| variant | MAYH10(W) |
| type | AYH1(M) |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/lexus/lbx/53408 |
| site | https://www.lexus.nl/ |
| Prestaties | KFH75Z |
| max. snelheid constructie | 170 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Financieel | KFH75Z |
| catalogusprijs | € 42.240,00 |
| bruto BPM | € 2.319,00 |
| bijtelling | 22% is €9.293 (is €774 per maand), geldig van 01-01-2025 tot 01-01-2030 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 28 nov. 2025 |
| Status | KFH75Z |
| leeftijd | 1 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFH75Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2018/858*00295*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,580 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KFH75Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFH75Z |
| vervaldatum APK | za 16 dec. 2028 (over 961 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 16 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 16 dec. 2024 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 2 apr. 2026 Import |
| Historie | KFH75Z |
|
|
KFH75Z |
| massa ledig voertuig | 1.255 Kg |
| massa rijklaar | 1.355 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.755 Kg |
| max. te belasten met | 500 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 750 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.505 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 955 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 258,0 cm |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.330 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| Maten | KFH75Z |
| lengte | 4,19 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,55 - 1,56 m |
| wielbasis | 2,58 m |
|
|
KFH75Z |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 |
| Terugroepactie | KFH75Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 10 jul. 2025 | Het beeldscherm van het digitale dashboard is mogelijk verkeerd geprogrammeerd waardoor er onnodig vaak gegevens worden weggeschreven naar een geheugen in het systeem. |
| Motor & Brandstof | KFH75Z |
| max. netto vermogen | 67.00 kW (91 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 69.00 kW (94 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 43.00 kW (58 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 43.00 kW (59 pk) |
| koppel elektromotor | 65 Nm |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.490 cm3 |
| netto max. vermogen | 67 kW (91 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 120 Nm bij 3.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | M15A |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | KFH75Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.435 l/100km (1:22,5) = €10,31 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 4.749 l/100km (1:21,1) = €11,04 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | KFH75Z |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 103 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EA |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EA |
| emissie stikstofoxide NOx | 8.60 g/km |
| CO uitstoot | 103.80 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EA |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.500 tpm |
|
|
KFH75Z |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HJH30K | diversen | do 20 mrt. 2025 | € - | 3 | 1.490 |