| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, Belgiƫ |
| handelsbenaming | 2 1.3 |
| handelsnamen | Mazda 2
|
| typenaam | 2 1.3 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 29 jan. 2008 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 2 |
| variant | 14K |
| type | DE |
| plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| site | https://www.mazda.nl/ |
|
Prestaties
|
67HZN9 |
|
max. snelheid constructie |
168 km/u |
|
Financieel
|
67HZN9 |
| catalogusprijs | € 15.745,00 |
| bruto BPM | € 2.473,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 31-03-2024.
|
|
Status
|
67HZN9 |
| leeftijd | 17 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
67HZN9 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2001/116*0254*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,490 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
67HZN9 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
67HZN9 |
| vervaldatum APK | wo 31 mrt. 2027 (over 362 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 21 aug. 2020 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating |
di 31 mrt. 2009 |
| datum 1e afgifte Nederland |
di 31 mrt. 2009 |
|
Historie
|
67HZN9 |
Massa
|
67HZN9 |
| massa ledig voertuig | 930 Kg |
| massa rijklaar | 1.030 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.480 Kg |
| max. te belasten met | 550 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 900 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.380 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 785 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 249,0 cm |
| - spoorbreedte | 146,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 750 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 145,5 cm |
|
Maten
|
67HZN9 |
| lengte | 3,900 - 3,905 m |
| breedte | 1,70 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,49 m |
Banden
|
67HZN9 |
| banden; velgen en ET | 175/65R14 82S; 6x14 ET45 |
| banden; velgen en ET | 185/55R15 82S; 6x15 ET45 |
| banden; velgen en ET | 195/45R16 80S; 6.5x16 ET50 |
|
Terugroepactie
|
67HZN9 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 8 mei 2017 | De bevestigingssteun tussen de bestuurderstoel en hoogteverstelling is zwak geconstrueerd. Hierdoor kan deze afbreken. Als gevolg daarvan raakt de stoel gedeeltelijk los en kan deze achterover kantelen. |
| - wo 8 aug. 2018 | De passagiersairbagontsteker kan door langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad inwendig breken. |
|
Motor & Brandstof
|
67HZN9 |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Mazda |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.349 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 121 Nm bij 3.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | ZJ |
| Verbruik |
67HZN9 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.90 l/100km (1:14,5) = €16,10 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.60 l/100km (1:21,7) = €10,74 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.40 l/100km (1:18,5) = €12,60 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.40 l/100km (1:18,5) = €12,60 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
67HZN9 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.04900 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01900 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.45000 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 163 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 109 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 129 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
Keuringen
|
67HZN9 |
| wo 27 mrt. 2024 10:22 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 31 mrt. 2025
|
| do 27 mrt. 2025 14:57 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 31 mrt. 2026
|
| wo 4 mrt. 2026 10:02 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 31 mrt. 2027
|