| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, België |
| handelsbenaming | 2 2 Skyactiv-G 90 |
| handelsnamen | Mazda2
|
| typenaam | 2 Skyactiv-G 90 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | bruin |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 25 feb. 2021 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6FW0A |
| variant | 6HD |
| type | DJ1 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/mazda/2/20354 |
| site | https://www.mazda.nl/ |
|
Prestaties
|
N569GG |
|
max. snelheid constructie |
183 km/u |
|
Financieel
|
N569GG |
| catalogusprijs | € 19.950,00 |
| bruto BPM | € 3.146,00 |
| bijtelling | 22% is €4.389 (is €366 per maand), geldig van 01-11-2021 tot 01-11-2026
|
| afschrijvingsmoment BPM |
do 30 sep. 2021 |
|
Status
|
N569GG |
| leeftijd | 4 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
N569GG |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1335*27 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,570 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
N569GG |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
N569GG |
| vervaldatum APK | di 12 okt. 2027 (over 520 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 1 aug. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 9 maanden |
| datum 1e toelating |
di 12 okt. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
di 12 okt. 2021 |
|
Historie
|
N569GG |
Massa
|
N569GG |
| massa ledig voertuig | 1.000 Kg |
| massa rijklaar | 1.100 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.536 Kg |
| max. te belasten met | 536 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 550 Kg |
| max. massa trekken geremd | 900 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. kogeldruk | 50 kg |
| max. massa samenstelling | 2.436 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel, ABS met EBD/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 828 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 257,0 cm |
| - spoorbreedte | 149,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 786 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 148,5 cm |
|
Maten
|
N569GG |
| lengte | 4,07 m |
| breedte | 1,70 m |
| hoogte | 1,52 m |
| wielbasis | 2,57 m |
Banden
|
N569GG |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88T; 5 1/2x15 ET40 |
| banden; velgen en ET | 185/60R16 86H; 5 1/2x16 ET40 |
|
Terugroepactie
|
N569GG |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
N569GG |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Mazda |
| max. netto vermogen | 66.00 kW (90 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 5.30 kW (7 pk) |
| motorcode | P5 |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.496 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 148 Nm bij 4.000 rpm |
| Verbruik |
N569GG |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.300 l/100km (1:18,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.10 l/100km (1:24,4) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik stad | 4.80 l/100km (1:20,8) = €4,8 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.70 l/100km (1:27) = €3,7 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.10 l/100km (1:24,4) = €4,1 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.300 l/100km (1:18,9) = € 5,30 |
|
Milieu
|
N569GG |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.14 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 120 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 109 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 85 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 94 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 13.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.28 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.14 g/km |
| CO uitstoot | 334.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 94 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 64 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
N569GG |
| vr 29 aug. 2025 16:54 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op di 12 okt. 2027
|