| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, Belgiƫ |
| handelsbenaming | 6 6 2.2 De At Sw |
| handelsnamen | Mazda6
|
| typenaam | 6 2.2 De At Sw |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 24 jun. 2016 - ma 19 sep. 2016 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 69W0 |
| variant | 691 |
| type | GH |
| plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| site | https://www.mazda.nl/ |
|
Prestaties
|
KP008L |
|
max. snelheid constructie |
210 km/u |
|
Financieel
|
KP008L |
| catalogusprijs | € 35.089,00 |
| bruto BPM | € 6.724,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
KP008L |
| leeftijd | 9 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
KP008L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0448*27 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,750 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
KP008L |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
KP008L |
| vervaldatum APK | zo 8 mrt. 2026 -13 dagen verlopen |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 3 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 4 jan. 2017 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 4 jan. 2017 |
|
Historie
|
KP008L |
Massa
|
KP008L |
| massa ledig voertuig | 1.395 Kg |
| massa rijklaar | 1.495 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.090 Kg |
| max. te belasten met | 695 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 730 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.690 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.105 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 275,0 cm |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.085 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 157,5 cm |
|
Maten
|
KP008L |
| lengte | 4,80 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,75 m |
Banden
|
KP008L |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97V; 7x17 ET50 |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97V; 7 1/2x17 ET50 |
| banden; velgen en ET | 225/45R19 92W; 7 1/2x19 ET45 |
|
Terugroepactie
|
KP008L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 6 jun. 2019 | De luchtinlaatklep kan in gesloten stand blokkeren als gevolg van roetaccumulatie. Hierdoor kan de luchtinlaatklep niet goed functioneren. |
|
Motor & Brandstof
|
KP008L |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mazda |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.191 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 4.500 rpm |
| koppel | 380 Nm bij 1.800 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | SH |
| Verbruik |
KP008L |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,264/l op ma 16 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.00 l/100km (1:20) = €11,32 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.80 l/100km (1:26,3) = €8,60 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.20 l/100km (1:23,8) = €9,51 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.20 l/100km (1:23,8) = €9,51 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
KP008L |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2016/646W |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.05130 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.16760 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 99 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 110 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 110 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00003 g/km |
| roetuitstoot | 0.52 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.08160 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.375 tpm |
Keuringen
|
KP008L |
| do 7 mrt. 2024 11:24 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 8 mrt. 2025
|
| di 14 jan. 2025 10:56 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 8 mrt. 2026
|