![]() |
GJBV98 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, Belgiƫ |
| handelsbenaming | 626 Sedan 2.0d-Cx Glx |
| inrichting | sedan |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| deuren | 4 |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.mazda.nl/ |
| Prestaties | GJBV98 |
| Financieel | GJBV98 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 5.863,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 09-04-2008. |
| Status | GJBV98 |
| leeftijd | 32 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GJBV98 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | GJBV98 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2021 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GJBV98 |
| vervaldatum APK | za 15 jan. 2022 -1.504 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | di 23 nov. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | vr 9 apr. 1993 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 9 apr. 1993 |
| Historie | GJBV98 |
|
|
GJBV98 |
| massa ledig voertuig | 1.250 Kg |
| massa rijklaar | 1.350 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.710 Kg |
| max. te belasten met | 460 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 550 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.210 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 965 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 845 Kg |
| Maten | GJBV98 |
| wielbasis | 2,61 m |
|
|
GJBV98 |
| Terugroepactie | GJBV98 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GJBV98 |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Verbruik | GJBV98 |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €1,873/l op ma 23 feb. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | GJBV98 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 1 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 1 |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.04970 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
|
|
GJBV98 |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GJBV98 | grijs | vr 9 apr. 1993 | € - | 4 | 1.998 |