| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, Belgiƫ |
| handelsbenaming | Cx-5 G 165 |
| handelsnamen | Mazda Cx-5
|
| typenaam | Cx-5 G 165 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 16 okt. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, SUV / stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 60E |
| variant | F97 |
| type | GH |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mazda.nl/ |
|
Prestaties
|
H432NB |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
H432NB |
| catalogusprijs | € 33.260,00 |
| bruto BPM | € 6.604,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
H432NB |
| leeftijd | 10 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
H432NB |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0448*25 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,700 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
H432NB |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
H432NB |
| vervaldatum APK | vr 11 jun. 2027 (over 401 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 18 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
do 11 feb. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 12 jun. 2020 Import |
|
Historie
|
H432NB |
Massa
|
H432NB |
| massa ledig voertuig | 1.290 Kg |
| massa rijklaar | 1.390 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.930 Kg |
| max. te belasten met | 640 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 690 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.730 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 990 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 270,0 cm |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.045 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 159,0 cm |
|
Maten
|
H432NB |
| lengte | 4,540 - 4,555 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,67 - 1,71 m |
| wielbasis | 2,70 m |
Banden
|
H432NB |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 102V; 7x17 ET50 |
| banden; velgen en ET | 225/55R19 99V; 7x19 ET50 |
|
Terugroepactie
|
H432NB |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 8 mei 2017 | De achterklepdempers zijn onvoldoende beschermd tegen corrosie. Hierdoor kan de wanddikte van de dempers afnemen. |
|
Motor & Brandstof
|
H432NB |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Mazda |
| max. netto vermogen | 121.00 kW (165 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 121 kW (165 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 210 Nm bij 4.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | PE |
| Verbruik |
H432NB |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.50 l/100km (1:13,3) = €17,43 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.10 l/100km (1:19,6) = €11,85 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.00 l/100km (1:16,7) = €13,94 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.00 l/100km (1:16,7) = €13,94 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
H432NB |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04820 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00620 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.23590 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 175 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 118 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 139 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 139 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00137 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
H432NB |
| vr 3 jun. 2022 13:05 | apk lichte voertuigen |
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
periodieke controle - is vervallen op di 11 jun. 2024
|
| do 23 mei 2024 14:20 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 11 jun. 2025
|
| di 3 jun. 2025 14:29 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 11 jun. 2026
|
| di 21 apr. 2026 15:08 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 11 jun. 2027
|