| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, België |
| handelsbenaming | Cx-5 G 165 |
| handelsnamen | Mazda Cx-5
|
| typenaam | Cx-5 G 165 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 15 mrt. 2019 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, SUV / stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6EW0 |
| variant | 6W7 |
| type | KF |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/mazda/cx-5/27704 |
| site | https://www.mazda.nl/ |
|
Prestaties
|
ZK995S |
|
max. snelheid constructie |
201 km/u |
|
Financieel
|
ZK995S |
| catalogusprijs | € 38.244,00 |
| bruto BPM | € 8.996,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
ZK995S |
| leeftijd | 6 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
ZK995S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1803*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,700 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
ZK995S |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
ZK995S |
| vervaldatum APK | ma 21 jun. 2027 (over 415 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 21 jun. 2019 |
| in bezit van eigenaar | 6 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 21 jun. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 21 jun. 2019 |
|
Historie
|
ZK995S |
Massa
|
ZK995S |
| massa ledig voertuig | 1.428 Kg |
| massa rijklaar | 1.528 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.020 Kg |
| max. te belasten met | 592 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.820 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.035 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 270,0 cm |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.085 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
|
Maten
|
ZK995S |
| lengte | 4,55 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,68 m |
| wielbasis | 2,70 m |
Banden
|
ZK995S |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 102V; 7x17 ET50 |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 102V; 7x17 ET45 |
| banden; velgen en ET | 225/55R19 99V; 7x19 ET45 |
|
Terugroepactie
|
ZK995S |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
ZK995S |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Mazda |
| max. netto vermogen | 121.00 kW (165 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 121 kW (165 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 210 Nm bij 4.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | PE |
| Verbruik |
ZK995S |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.70 l/100km (1:13) = €17,89 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,01 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,87 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.400 l/100km (1:13,5) = €17,20 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,87 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.400 l/100km (1:13,5) |
| maximale biobrandstof percentage | 5.30 % |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 7.400 l/100km (1:13,5) = € 17,20 |
|
Milieu
|
ZK995S |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.41 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 168 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 176 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 127 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 145 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 145 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 25.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.17 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.41 g/km |
| CO uitstoot | 303.90 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
ZK995S |
| wo 7 jun. 2023 15:40 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 21 jun. 2025
|
| ma 16 jun. 2025 12:07 | apk lichte voertuigen |
391 - Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
periodieke controle - vervalt op ma 21 jun. 2027
|