![]() |
KBK26H |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mazda |
| moederbedrijf | Mazda |
| hoofdkantoor | Mazda Motor Logistics Europe N.v, B-2830 Willebroek, België |
| handelsbenaming | Cx-30 |
| handelsnamen | Mazda Cx-30 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | geel |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 18 jul. 2025 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6CW0AA |
| variant | 6WP |
| type | DM |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mazda.nl/ |
| Prestaties | KBK26H |
| max. snelheid constructie | 194 km/u |
| Financieel | KBK26H |
| catalogusprijs | € 40.350,00 |
| bruto BPM | € 9.062,00 |
| bijtelling | 22% is €8.877 (is €740 per maand), geldig van 01-04-2026 tot 01-04-2031 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 10 mrt. 2026 |
| Status | KBK26H |
| leeftijd | 0 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBK26H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*2041*27 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,655 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KBK26H |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBK26H |
| vervaldatum APK | di 19 mrt. 2030 (over 1.450 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 19 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 19 mrt. 2026 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 19 mrt. 2026 |
| Historie | KBK26H |
|
|
KBK26H |
| massa ledig voertuig | 1.355 Kg |
| massa rijklaar | 1.455 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.950 Kg |
| max. te belasten met | 595 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 600 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.250 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.046 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 265,5 cm |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 981 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| Maten | KBK26H |
| lengte | 4,40 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,54 m |
| wielbasis | 2,66 m |
|
|
KBK26H |
| Terugroepactie | KBK26H |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBK26H |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 4.80 kW (7 pk) |
| motorcode | PY |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.488 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 5.000 rpm |
| Verbruik | KBK26H |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.000 l/100km (1:16,7) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.000 l/100km (1:16,7) = € 14,08 |
| Milieu | KBK26H |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.07 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 135 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| emissie stikstofoxide NOx | 7.00 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.45 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.07 g/km |
| CO uitstoot | 132.80 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EB |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 64 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KBK26H |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HDR47Z | grijs | do 15 apr. 2021 | €34.550,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | V99PFL | n.v.t. | di 16 jan. 2024 | €46.380,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | R979JN | wit | za 5 jun. 2021 | €56.065,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | HGX70X | wit | di 30 jun. 2020 | €75.090,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | N112GH | rood | di 25 aug. 2020 | €187.965,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | GLF84G | rood | wo 29 jul. 2020 | €199.408,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | X796XD | blauw | di 28 jul. 2020 | € - | 4 | 1.998 |
| 8 | HZR95R | blauw | do 31 jul. 2025 | € - | 4 | 2.488 |
| 9 | JZX76Z | blauw | di 3 mrt. 2026 | € - | 4 | 1.998 |
| 10 | R727TT | rood | do 24 nov. 2022 | € - | 4 | 1.998 |
| 11 | X583VF | wit | do 1 feb. 2024 | € - | 4 | 1.998 |
| 12 | HSH11H | rood | wo 3 feb. 2021 | € - | 4 | 1.998 |