![]() |
KFP58H |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | A 180 |
| handelsnamen | A 180 |
| typenaam | A 180 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 3 apr. 2017 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | OZAA1502 |
| variant | 124GQ2 |
| type | 245 G |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | KFP58H |
| max. snelheid constructie | 202 km/u |
| Financieel | KFP58H |
| catalogusprijs | € 39.850,00 |
| bruto BPM | € 5.701,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 5 mrt. 2026 |
| Status | KFP58H |
| leeftijd | 8 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFP58H |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0470*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,699 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KFP58H |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFP58H |
| vervaldatum APK | do 22 apr. 2027 (over 331 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 28 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | wo 27 sep. 2017 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 8 apr. 2026 Import |
| Historie | KFP58H |
|
|
KFP58H |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.935 Kg |
| max. te belasten met | 640 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 695 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.135 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.005 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 269,9 cm |
| - spoorbreedte | 153,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 930 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| Maten | KFP58H |
| lengte | 4,304 - 4,384 m |
| breedte | 1,78 m |
| hoogte | 1,42 - 1,46 m |
| wielbasis | 2,70 m |
|
|
KFP58H |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 91H; 6.5x15 ET47 / 205/55R16 91H; 6.5x16 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/45R17 91V; 7.5x17 ET52.5 / 205/50R17 XL 93H M+S; 6.5x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 XL 92W; 7.5x18 ET52 |
| Terugroepactie | KFP58H |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KFP58H |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 90.00 kW (123 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.595 cm3 |
| netto max. vermogen | 90 kW (123 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 270910 |
| Verbruik | KFP58H |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.40 l/100km (1:18,5) = €12,90 |
| WLTP | |
| Milieu | KFP58H |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04110 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01240 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.17730 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 160 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 107 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 126 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 126 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00032 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KFP58H |
| wo 22 apr. 2026 09:30 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 22 apr. 2027 | |