![]() |
ZK151J |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | A 180 |
| handelsnamen | A 180 A-Class A-Klasse |
| typenaam | A 180 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 17 aug. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FZAA150B |
| variant | X2H9T2 |
| type | F2A |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | ZK151J |
| max. snelheid constructie | 215 km/u |
| Financieel | ZK151J |
| catalogusprijs | € 42.174,00 |
| bruto BPM | € 3.981,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 27 jan. 2023 |
| Status | ZK151J |
| leeftijd | 7 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | ZK151J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1829*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,729 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | ZK151J |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | ZK151J |
| vervaldatum APK | zo 28 mrt. 2027 (over 325 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 27 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | vr 21 dec. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 20 jun. 2019 Import |
| Historie | ZK151J |
|
|
ZK151J |
| massa ledig voertuig | 1.265 Kg |
| massa rijklaar | 1.365 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.880 Kg |
| max. te belasten met | 615 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 680 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.400 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.330 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 957 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 272,9 cm |
| - spoorbreedte | 155,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 867 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 154,8 cm |
| Maten | ZK151J |
| lengte | 4,422 - 4,438 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,41 - 1,46 m |
| wielbasis | 2,73 m |
|
|
ZK151J |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92V; 6.5x16 ET44 / 205/60R16 92H M+S; 6.5x16 ET44 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91W; 6.5x17 ET44 / 205/55R17 91H M+S; 6.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91W; 7.5x18 ET49 / 225/45R18 91H M+S; 7.5x18 ET49 |
| Terugroepactie | ZK151J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 16 jul. 2020 | De afvoerleiding van het condenswater van de airconditioning is mogelijk niet correct gemonteerd. |
| Motor & Brandstof | ZK151J |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.332 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.460 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 282914 |
| Verbruik | ZK151J |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.30 l/100km (1:18,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.774 l/100km (1:17,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.962 l/100km (1:14,4) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | ZK151J |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 122 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 27.00 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.71 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.34 g/km |
| CO uitstoot | 281.10 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
ZK151J |
| di 25 mrt. 2025 13:41 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 28 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Z682DD | grijs | di 28 sep. 2010 | €94,00 | 4 | 1.699 |
| 2 | R240TL | rood | ma 1 sep. 2014 | €4.914,00 | 4 | 1.595 |
| 3 | R098PZ | wit | di 30 mei 2017 | €6.216,00 | 4 | 1.595 |
| 4 | T845NF | blauw | di 11 mrt. 2014 | €7.430,00 | 4 | 1.595 |
| 5 | TG235X | grijs | wo 13 feb. 2013 | €10.018,00 | 4 | 1.595 |
| 6 | P692XD | grijs | di 23 okt. 2012 | €13.249,00 | 4 | 1.595 |
| 7 | PS343J | wit | vr 1 jul. 2016 | €16.200,00 | 4 | 1.595 |
| 8 | ZR453F | wit | ma 29 apr. 2013 | €16.600,00 | 4 | 1.595 |
| 9 | G930DK | zwart | ma 3 dec. 2012 | €18.560,00 | 4 | 1.595 |
| 10 | L224KP | wit | di 15 apr. 2014 | €18.960,00 | 4 | 1.595 |
| 11 | HPB82N | groen | ma 15 aug. 2016 | €19.512,00 | 4 | 1.595 |
| 12 | ZK908L | zwart | vr 2 nov. 2012 | €19.651,00 | 4 | 1.595 |
| 13 | K884PP | wit | wo 13 nov. 2013 | €19.669,00 | 4 | 1.595 |
| 14 | L922FZ | grijs | wo 29 sep. 2010 | €20.949,00 | 4 | 1.699 |
| 15 | P554PL | zwart | za 28 aug. 2010 | €20.949,00 | 4 | 1.699 |
| 16 | 64LJD3 | zwart | wo 28 apr. 2010 | €21.447,00 | 4 | 1.699 |
| 17 | 44LZN3 | blauw | di 27 jul. 2010 | €22.275,00 | 4 | 1.699 |
| 18 | 12LGF8 | grijs | do 8 apr. 2010 | €22.669,00 | 4 | 1.699 |
| 19 | R630DR | grijs | do 31 jul. 2014 | €22.867,00 | 4 | 1.595 |
| 20 | H409KG | blauw | do 13 dec. 2012 | €22.928,00 | 4 | 1.595 |
| 21 | G191DL | grijs | vr 16 nov. 2012 | €22.928,00 | 4 | 1.595 |
| 22 | L493XS | grijs | do 25 mrt. 2010 | €22.949,00 | 4 | 1.699 |
| 23 | RX236B | grijs | do 28 okt. 2010 | €22.949,00 | 4 | 1.699 |
| 24 | N177KT | grijs | wo 26 jan. 2011 | €22.988,00 | 4 | 1.699 |
| 25 | R958HK | grijs | di 4 jan. 2011 | €22.988,00 | 4 | 1.699 |
| 26 | 07RNX5 | blauw | di 28 jun. 2011 | €22.989,00 | 4 | 1.699 |
| 27 | 41RHP3 | grijs | wo 25 mei 2011 | €22.989,00 | 4 | 1.699 |
| 28 | 54LLG7 | zwart | do 27 mei 2010 | €23.000,00 | 4 | 1.699 |
| 29 | G732LG | rood | do 27 mei 2010 | €23.101,00 | 4 | 1.699 |
| 30 | J562DJ | grijs | di 6 aug. 2013 | €23.150,00 | 4 | 1.595 |