![]() |
KGS06J |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | A 250 E |
| handelsnamen | A 250 E A-Class A-Klasse |
| typenaam | A 250 E |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 22 jun. 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HZAA051A |
| variant | X28QT2 |
| type | F2A |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/mercedes-benz/a-class/33728 |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | KGS06J |
| max. snelheid constructie | 235 km/u |
| Financieel | KGS06J |
| catalogusprijs | € 41.494,00 |
| bruto BPM | € 527,00 |
| bijtelling | 22% is €9.129 (is €761 per maand), geldig van 01-01-2023 tot 01-01-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 20 apr. 2026 |
| Status | KGS06J |
| leeftijd | 3 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KGS06J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1829*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,729 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KGS06J |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KGS06J |
| vervaldatum APK | za 12 dec. 2026 (over 227 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 23 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 12 dec. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 23 apr. 2026 Import |
| Historie | KGS06J |
|
|
KGS06J |
| massa ledig voertuig | 1.575 Kg |
| massa rijklaar | 1.675 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.155 Kg |
| max. te belasten met | 580 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.835 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.095 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 272,9 cm |
| - spoorbreedte | 155,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,8 cm |
| Maten | KGS06J |
| lengte | 4,46 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,73 m |
|
|
KGS06J |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91W; 6.5x17 ET44 / 205/55R17 91H M+S; 6.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91W; 7.5x18 ET49 / 225/45R18 91H M+S; 7.5x18 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/40R19 93W XL; 7.5x19 ET49 / 225/40R19 93H XL M+S; 7.5x19 ET49 |
| Terugroepactie | KGS06J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KGS06J |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 118.00 kW (161 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 75.00 kW (102 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| motorcode | 282914 |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.332 cm3 |
| netto max. vermogen | 118 kW (161 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.620 rpm |
| Verbruik | KGS06J |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 0.822 l/100km (1:121,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.132 l/100km (1:88,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.260 l/100km (1:79,4) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 73 km |
| theoretisch maximale bereik | 78 - 66 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 13,5 kW/100 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 17,8 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 72 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 14,47 - 16,09 kW/100km |
| Milieu | KGS06J |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.11 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 22 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 28.74000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 13.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 5.77 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.11 g/km |
| CO uitstoot | 77.50 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KGS06J |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JZK45J | zwart | ma 20 dec. 2021 | €22.356,00 | 4 | 1.332 |
| 2 | JPR70Z | zwart | do 3 sep. 2020 | €23.300,00 | 4 | 1.332 |
| 3 | JHJ47B | wit | do 22 okt. 2020 | €26.591,00 | 4 | 1.332 |
| 4 | Z904RH | zwart | di 23 feb. 2021 | €27.640,00 | 4 | 1.332 |
| 5 | GHN42J | zwart | ma 22 nov. 2021 | €30.802,00 | 4 | 1.332 |
| 6 | T669ZX | zwart | wo 15 jul. 2020 | €31.382,00 | 4 | 1.332 |
| 7 | JLP61S | blauw | wo 7 sep. 2022 | €31.660,00 | 4 | 1.332 |
| 8 | KBR16V | grijs | wo 26 apr. 2023 | €32.084,00 | 4 | 1.332 |
| 9 | Z083LB | zwart | do 20 jan. 2022 | €33.294,00 | 4 | 1.332 |
| 10 | JKB65H | zwart | wo 26 feb. 2020 | €33.520,00 | 4 | 1.332 |
| 11 | X786KX | zwart | di 22 jun. 2021 | €33.548,00 | 4 | 1.332 |
| 12 | X865LL | wit | ma 8 jun. 2020 | €34.126,00 | 4 | 1.332 |
| 13 | GKR13L | geel | vr 9 dec. 2022 | €34.408,00 | 4 | 1.332 |
| 14 | S889XG | wit | wo 16 dec. 2020 | €36.791,00 | 4 | 1.332 |
| 15 | X735DN | grijs | ma 27 jul. 2020 | €36.852,00 | 4 | 1.332 |
| 16 | Z102KD | grijs | do 18 feb. 2021 | €36.876,00 | 4 | 1.332 |
| 17 | JVS12J | grijs | ma 12 mei 2025 | €38.453,00 | 4 | 1.332 |
| 18 | JGR83G | zwart | ma 22 jan. 2024 | €39.184,00 | 4 | 1.332 |
| 19 | HHJ77T | grijs | za 15 mrt. 2025 | €39.359,00 | 4 | 1.332 |
| 20 | HDL86P | zwart | do 30 jan. 2025 | €39.359,00 | 4 | 1.332 |
| 21 | HNJ73L | wit | wo 10 mrt. 2021 | €39.416,00 | 4 | 1.332 |
| 22 | JBK79H | zwart | vr 15 aug. 2025 | €39.904,00 | 4 | 1.332 |
| 23 | HTR17R | zwart | ma 30 jun. 2025 | €39.904,00 | 4 | 1.332 |
| 24 | HKN91L | wit | do 10 apr. 2025 | €39.904,00 | 4 | 1.332 |
| 25 | HRT65G | wit | do 12 jun. 2025 | €39.904,00 | 4 | 1.332 |
| 26 | HJR37T | grijs | di 1 apr. 2025 | €39.904,00 | 4 | 1.332 |
| 27 | HGJ50N | zwart | di 28 jul. 2020 | €39.995,00 | 4 | 1.332 |
| 28 | GJP76J | wit | do 7 mei 2020 | €39.995,00 | 4 | 1.332 |
| 29 | K927JL | zwart | vr 15 jan. 2021 | €39.995,00 | 4 | 1.332 |
| 30 | J382XK | zwart | wo 18 nov. 2020 | €39.995,00 | 4 | 1.332 |