![]() |
GFT52B |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Amg E 63 S |
| handelsnamen | Amg E 63 S E-Class E-Klasse |
| typenaam | Amg E 63 S |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 9 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 9 mei 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CZAC05VA |
| variant | U08CT1 |
| type | 212 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | GFT52B |
| max. snelheid constructie | 300 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Financieel | GFT52B |
| catalogusprijs | € 229.414,00 |
| bruto BPM | € 28.835,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | za 6 jul. 2024 |
| Status | GFT52B |
| leeftijd | 7 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GFT52B |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0501*36 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,939 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GFT52B |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GFT52B |
| vervaldatum APK | do 16 jul. 2026 Verloopt over 59 dagen |
| datum tenaamstelling | zo 28 sep. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | ma 17 sep. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 10 jul. 2024 Import |
| Historie | GFT52B |
|
|
GFT52B |
| massa ledig voertuig | 1.890 Kg |
| massa rijklaar | 1.990 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.555 Kg |
| max. te belasten met | 665 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.900 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.555 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.275 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 293,9 cm |
| - spoorbreedte | 164,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.290 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
| Maten | GFT52B |
| lengte | 4,99 m |
| breedte | 1,91 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,94 m |
|
|
GFT52B |
| banden; velgen en ET | V= 265/40ZR19 XL (102Y); 9.5x19 ET25 / A= 295/35ZR19 XL (104Y); 10x19 ET55 alleen wielen-AL AMG |
| banden; velgen en ET | V= 265/35ZR20 XL (99Y); 9.5x20 ET25 / A= 295/30ZR20 XL (101Y); 10x20 ET55 alleen wielen-AL AMG |
| banden; velgen en ET | V= 265/40R19 XL 102V M+S; 9.5x19 ET25 / A= 265/40R19 XL 102V M+S; 9.5x19 ET52 alleen wielen-AL AMG |
| Terugroepactie | GFT52B |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 21 feb. 2020 | Het materiaal van de olietoevoerleiding naar de turbolader is niet sterk genoeg. Als gevolg kan de olietoevoerleiding scheurvorming vertonen en gaan lekken. |
| Motor & Brandstof | GFT52B |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 450.00 kW (613 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 3.982 cm3 |
| netto max. vermogen | 450 kW (613 pk) bij 5.750‐6.500 rpm |
| koppel | 850 Nm bij 2.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 177980 |
| Verbruik | GFT52B |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 11.455 l/100km (1:8,7) = €27,37 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 12.787 l/100km (1:7,8) = €30,55 |
| WLTP | |
| Milieu | GFT52B |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 275 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 245 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 29.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.22 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.30 g/km |
| CO uitstoot | 267.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GFT52B |
| di 16 jul. 2024 14:17 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 16 jul. 2026 | |