![]() |
HDS57L |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Amg E 63 S |
| handelsnamen | Amg E 63 S E-Class E-Klasse |
| typenaam | Amg E 63 S |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 9 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 16 jan. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CZAC05VA |
| variant | U08CT1 |
| type | 212 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | HDS57L |
| max. snelheid constructie | 300 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Financieel | HDS57L |
| catalogusprijs | € 134.473,00 |
| bruto BPM | € 8.996,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 10 jun. 2024 |
| Status | HDS57L |
| leeftijd | 7 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | HDS57L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0501*40 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,939 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | HDS57L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | HDS57L |
| vervaldatum APK | zo 7 feb. 2027 (over 265 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 30 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | do 21 mrt. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 30 jan. 2025 Import |
| Historie | HDS57L |
|
|
HDS57L |
| massa ledig voertuig | 1.890 Kg |
| massa rijklaar | 1.990 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.555 Kg |
| max. te belasten met | 665 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.900 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.555 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.275 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 293,9 cm |
| - spoorbreedte | 162,8 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.290 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
| Maten | HDS57L |
| lengte | 4,925 - 4,993 m |
| breedte | 1,85 - 1,91 m |
| hoogte | 1,45 - 1,50 m |
| wielbasis | 2,94 m |
|
|
HDS57L |
| banden; velgen en ET | V= 265/40ZR19 XL (102Y); 9.5x19 ET25 / A= 295/35ZR19 XL (104Y); 10x19 ET55 alleen wielen-AL AMG |
| banden; velgen en ET | V= 265/35ZR20 XL (99Y); 9.5x20 ET25 / A= 295/30ZR20 XL (101Y); 10x20 ET55 alleen wielen-AL AMG |
| banden; velgen en ET | V= 265/40R19 XL 102V M+S; 9.5x19 ET25 / A= 265/40R19 XL 102V M+S; 9.5x19 ET52 alleen wielen-AL AMG |
| Terugroepactie | HDS57L |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | De elektrische kabel aan de startmotor zit mogelijk niet goed vast. Als gevolg kan deze los gaan zitten en doorslijten. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Kortsluiting, niet starten en brand. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. De schroefbevestiging en de positie van de kabel aan de startmotor wordt dan gecontroleerd en als het nodig is gecorrigeerd. |
| aangekondigd door producent op | wo 5 mei 2021 (ref. code 5491302) |
| gemeld aan RDW op | do 6 mei 2021 |
| gemeld door | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| eigenaar geïnformeerd op | ma 10 mei 2021 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800 12 777 777 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 735 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 13 |
| gepubliceerd door RDW op | do 20 mei 2021 |
| Motor & Brandstof | HDS57L |
| layout | V-T-DI |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 450.00 kW (613 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 8 |
| cilinderinhoud | 3.982 cm3 |
| netto max. vermogen | 450 kW (613 pk) bij 5.750‐6.500 rpm |
| koppel | 850 Nm bij 2.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 177980 |
| Verbruik | HDS57L |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 11.455 l/100km (1:8,7) = €27,37 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 12.787 l/100km (1:7,8) = €30,55 |
| WLTP | |
| Milieu | HDS57L |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 274 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 145 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 29.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.22 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.30 g/km |
| CO uitstoot | 267.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
HDS57L |
| vr 7 feb. 2025 08:43 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 7 feb. 2027 | |