![]() |
J987NR |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C 180 |
| handelsnamen | C 180 C-Class C-Klasse |
| typenaam | C 180 |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 9 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 17 jan. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CZAA057C |
| variant | R031T0 |
| type | 204 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | J987NR |
| max. snelheid constructie | 225 km/u |
| Financieel | J987NR |
| catalogusprijs | € 46.991,00 |
| bruto BPM | € 5.409,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | J987NR |
| leeftijd | 6 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J987NR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0431*51 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,840 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | J987NR |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | J987NR |
| vervaldatum APK | za 21 aug. 2027 (over 477 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 27 aug. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating | wo 21 aug. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 25 sep. 2020 Import |
| Historie | J987NR |
|
|
J987NR |
| massa ledig voertuig | 1.360 Kg |
| massa rijklaar | 1.460 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.040 Kg |
| max. te belasten met | 680 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 730 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.905 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 980 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 284,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.095 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 153,0 cm |
| Maten | J987NR |
| lengte | 4,691 - 4,757 m |
| breedte | 1,81 - 1,84 m |
| hoogte | 1,42 - 1,45 m |
| wielbasis | 2,84 m |
|
|
J987NR |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/60R16 92V; 6.5x16 ET38 / 225/55R16 95V; 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/50R17 94W; 7x17 ET48.5, naar keuze A= 245/45R17 95W; 8x17 ET54 |
| banden; velgen en ET | V= 225/45R18 XL 95Y; 7.5x18 ET44 / A= 245/40R18 XL 97Y; 8.5x18 ET49/56 |
| Terugroepactie | J987NR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J987NR |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 115.00 kW (157 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.595 cm3 |
| netto max. vermogen | 115 kW (157 pk) bij 5.300 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 274910 |
| Verbruik | J987NR |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.959 l/100km (1:14,4) = €16,17 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.282 l/100km (1:12,1) = €19,25 |
| WLTP | |
| Milieu | J987NR |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.19 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 164 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 141 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 26.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 3.99 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.19 g/km |
| CO uitstoot | 343.40 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
J987NR |
| vr 30 jun. 2023 12:35 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op do 21 aug. 2025 | |
| wo 9 jul. 2025 13:15 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 21 aug. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P970ZV | grijs | ma 1 jun. 2015 | €6.828,00 | 4 | 1.595 |
| 2 | TT183K | grijs | do 27 okt. 2011 | €7.887,00 | 4 | 1.796 |
| 3 | KR114H | grijs | ma 5 okt. 2015 | €10.500,00 | 4 | 1.595 |
| 4 | H256JZ | zwart | di 16 okt. 2012 | €16.313,00 | 4 | 1.595 |
| 5 | R836XZ | grijs | wo 26 jun. 2013 | €17.255,00 | 4 | 1.595 |
| 6 | PH711X | zwart | vr 13 jan. 2017 | €25.516,00 | 4 | 1.595 |
| 7 | P160HF | grijs | ma 16 nov. 2015 | €27.360,00 | 4 | 1.595 |
| 8 | 7XFP25 | zwart | wo 16 jul. 2014 | €29.385,00 | 4 | 1.595 |
| 9 | 6XGN08 | zwart | vr 25 jul. 2014 | €29.444,00 | 4 | 1.595 |
| 10 | L876XN | zwart | do 31 aug. 2017 | €29.635,00 | 4 | 1.595 |
| 11 | 4XGR61 | wit | ma 11 aug. 2014 | €30.255,00 | 4 | 1.595 |
| 12 | 7XFX96 | grijs | za 19 jul. 2014 | €30.455,00 | 4 | 1.595 |
| 13 | 8XFS49 | blauw | ma 14 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 14 | 2XFS95 | zwart | wo 16 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 15 | 3XGF39 | grijs | di 22 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 16 | 4XGR59 | grijs | di 29 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 17 | 7XFG88 | grijs | wo 9 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 18 | 8XDV38 | grijs | vr 4 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 19 | 8XDV35 | grijs | vr 4 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 20 | 8XFJ99 | grijs | do 10 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 21 | 8XGJ15 | zwart | ma 21 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 22 | 7XFG78 | zwart | ma 7 jul. 2014 | €30.578,00 | 4 | 1.595 |
| 23 | 6XGB28 | grijs | wo 16 jul. 2014 | €30.665,00 | 4 | 1.595 |
| 24 | 2XFP47 | wit | wo 16 jul. 2014 | €30.725,00 | 4 | 1.595 |
| 25 | 9XGZ56 | grijs | do 31 jul. 2014 | €31.125,00 | 4 | 1.595 |
| 26 | 2XFV43 | zwart | wo 16 jul. 2014 | €31.285,00 | 4 | 1.595 |
| 27 | 7XFX78 | grijs | vr 18 jul. 2014 | €31.355,00 | 4 | 1.595 |
| 28 | 6XGN13 | grijs | za 26 jul. 2014 | €31.355,00 | 4 | 1.595 |
| 29 | 6XGN31 | zwart | do 24 jul. 2014 | €31.679,00 | 4 | 1.595 |
| 30 | 5XGX27 | grijs | do 31 jul. 2014 | €31.817,00 | 4 | 1.595 |