![]() |
N891RS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C 200 4matic |
| handelsnamen | C 200 4matic C-Class C-Klasse |
| typenaam | C 200 4Matic |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 9 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 10 aug. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CLAZ057A |
| variant | R077T1 |
| type | 204 |
| plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | N891RS |
| max. snelheid constructie | 234 km/u |
| Financieel | N891RS |
| catalogusprijs | € 46.800,00 |
| bruto BPM | € 1.122,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 24 nov. 2021 |
| Status | N891RS |
| leeftijd | 6 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N891RS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0431*49 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,840 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N891RS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N891RS |
| vervaldatum APK | ma 17 mei 2027 (over 374 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 20 dec. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | vr 17 mei 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 11 dec. 2021 Import |
| Historie | N891RS |
|
|
N891RS |
| massa ledig voertuig | 1.495 Kg |
| massa rijklaar | 1.595 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.175 Kg |
| max. te belasten met | 680 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.045 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 284,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.160 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 153,0 cm |
| Maten | N891RS |
| lengte | 4,691 - 4,757 m |
| breedte | 1,81 - 1,84 m |
| hoogte | 1,42 - 1,45 m |
| wielbasis | 2,84 m |
|
|
N891RS |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/50R17 94W; 7x17 ET48.5, naar keuze A= 45R17 95W; 8x17 ET54 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/50R17 94H M+S; 7x17 ET48.5 / 225/45R18 XL 95H M+S; 7.5x18 ET44 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/45R18 XL 95Y; 7.5x18 ET44, naar keuze A= 0R18 XL 97Y; 8.5x18 ET49/56 |
| Terugroepactie | N891RS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N891RS |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| brandstof 1 | Benzine |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 10.00 kW (14 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 8.00 kW (11 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 8.00 kW (11 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.497 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 5.800‐6.100 rpm |
| koppel | 280 Nm bij 3.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 264915 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | N891RS |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.37 l/100km (1:18,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.982 l/100km (1:14,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.312 l/100km (1:12) = €0,00 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| max. vermogen 60 minuten | 8.00 |
| Milieu | N891RS |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.19 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 188 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 128 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 22.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.83 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.19 g/km |
| CO uitstoot | 432.50 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N891RS |
| wo 17 mei 2023 13:38 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 17 mei 2025 | |
| di 13 mei 2025 12:02 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op ma 17 mei 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | L592SN | grijs | di 18 okt. 2016 | €44.295,00 | 4 | 1.991 |
| 2 | N891RS | wit | vr 17 mei 2019 | €46.800,00 | 4 | 1.497 |
| 3 | GLF61R | zwart | wo 14 dec. 2016 | €47.511,00 | 4 | 1.991 |
| 4 | S500ZS | wit | vr 26 mei 2017 | €49.936,00 | 4 | 1.991 |
| 5 | L296ZS | zwart | wo 12 aug. 2015 | €50.289,00 | 4 | 1.991 |
| 6 | N971BD | zwart | ma 17 dec. 2018 | €51.430,00 | 4 | 1.497 |
| 7 | L398JH | grijs | ma 20 feb. 2017 | €51.809,00 | 4 | 1.991 |
| 8 | GND26L | grijs | do 13 jun. 2019 | €51.896,00 | 4 | 1.497 |
| 9 | N469TT | zwart | wo 16 aug. 2017 | €52.299,00 | 4 | 1.991 |
| 10 | JB117R | wit | di 25 aug. 2015 | €52.532,00 | 4 | - |
| 11 | P337GB | zwart | do 20 dec. 2018 | €52.574,00 | 4 | 1.497 |
| 12 | K948NL | blauw | ma 27 mrt. 2017 | €52.716,00 | 4 | 1.991 |
| 13 | L201VJ | zwart | wo 30 nov. 2016 | €53.076,00 | 4 | 1.991 |
| 14 | K718FJ | zwart | wo 4 mei 2016 | €53.439,00 | 4 | 1.991 |
| 15 | S058LT | zwart | di 20 mrt. 2018 | €54.200,00 | 4 | 1.991 |
| 16 | ZP843P | wit | ma 11 apr. 2016 | €54.219,00 | 4 | 1.991 |
| 17 | L393ZX | grijs | ma 21 sep. 2020 | €54.569,00 | 4 | 1.497 |
| 18 | S160GV | zwart | do 31 mei 2018 | €54.873,00 | 4 | 1.991 |
| 19 | R052FP | grijs | do 4 okt. 2018 | €55.041,00 | 4 | 1.991 |
| 20 | X436XS | wit | di 9 mei 2017 | €55.209,00 | 4 | 1.991 |
| 21 | GFG75P | grijs | vr 8 mrt. 2019 | €55.262,00 | 4 | 1.497 |
| 22 | S441XJ | blauw | di 16 jan. 2018 | €55.511,00 | 4 | 1.991 |
| 23 | X928JH | grijs | do 19 jan. 2017 | €55.959,00 | 4 | 1.991 |
| 24 | G092GR | zwart | di 2 aug. 2016 | €55.976,00 | 4 | 1.991 |
| 25 | K409GL | zwart | di 18 dec. 2018 | €56.524,00 | 4 | 1.497 |
| 26 | L616BF | grijs | di 8 mrt. 2016 | €56.536,00 | 4 | 1.991 |
| 27 | ZP239V | grijs | wo 19 dec. 2018 | €56.627,00 | 4 | 1.497 |
| 28 | TS127V | grijs | do 28 sep. 2017 | €56.658,00 | 4 | 1.991 |
| 29 | J658FN | zwart | do 27 okt. 2016 | €56.705,00 | 4 | 1.991 |
| 30 | HZN77X | wit | vr 13 sep. 2019 | €56.786,00 | 4 | 1.497 |