![]() |
L482KF |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C 300 E |
| handelsnamen | C 300 E C-Class C-Klasse |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 9 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 25 jun. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CLAA057B |
| variant | R24ST0 |
| type | 204 K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | L482KF |
| max. snelheid constructie | 250 km/u |
| Financieel | L482KF |
| catalogusprijs | € 67.076,00 |
| bruto BPM | € 862,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | L482KF |
| leeftijd | 5 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | L482KF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0457*50 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,840 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | L482KF |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2024 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | L482KF |
| vervaldatum APK | vr 4 sep. 2026 (over 158 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 7 dec. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | vr 4 sep. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 7 jun. 2021 Import |
| Historie | L482KF |
|
|
L482KF |
| massa ledig voertuig | 1.770 Kg |
| massa rijklaar | 1.870 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.415 Kg |
| max. te belasten met | 645 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.285 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.075 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 284,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.380 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 153,0 cm |
| Maten | L482KF |
| lengte | 4,707 - 4,772 m |
| breedte | 1,81 - 1,84 m |
| hoogte | 1,43 - 1,47 m |
| wielbasis | 2,84 m |
|
|
L482KF |
| Terugroepactie | L482KF |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 4 mrt. 2021 | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Motor & Brandstof | L482KF |
| max. netto vermogen | 155.00 kW (211 pk) |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| brandstof 1 | Benzine |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 90.00 kW (122 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 60.00 kW (82 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 60.00 kW (82 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.991 cm3 |
| netto max. vermogen | 155 kW (211 pk) bij 5.500 rpm |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 274920 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | L482KF |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.376 l/100km (1:72,7) = €3,23 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 2.168 l/100km (1:46,1) = €5,09 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.712 l/100km (1:58,4) = €4,02 |
| theoretisch maximale bereik | 60 - 45 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 16,6 kW/100 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 51 km |
| WLTP | |
| brandstof verbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1.700 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,13 - 18,78 kW/100km |
| max. vermogen 60 minuten | 60.00 |
| Milieu | L482KF |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.18 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 38 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 39.00000 g/km |
| CO2 uitstoot gewogen | 44,0 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 8.40 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 8.57 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.18 g/km |
| CO uitstoot | 168.40 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
L482KF |
| do 18 jul. 2024 13:29 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 4 sep. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JSZ01X | grijs | do 5 nov. 2020 | €1.149,00 | 4 | 1.991 |
| 2 | JKB96H | grijs | wo 5 jul. 2023 | €41.452,00 | 4 | 1.999 |
| 3 | JXN09X | grijs | di 30 mrt. 2021 | €44.163,00 | 4 | 1.991 |
| 4 | K099HK | zwart | di 5 jan. 2021 | €44.632,00 | 4 | 1.991 |
| 5 | HTJ25S | zwart | ma 11 jan. 2021 | €44.633,00 | 4 | 1.991 |
| 6 | Z866BN | zwart | wo 26 mei 2021 | €44.717,00 | 4 | 1.991 |
| 7 | K869HV | zwart | do 24 dec. 2020 | €44.874,00 | 4 | 1.991 |
| 8 | Z336FS | zwart | ma 8 mrt. 2021 | €45.056,00 | 4 | 1.991 |
| 9 | L004BF | grijs | wo 21 apr. 2021 | €45.238,00 | 4 | 1.991 |
| 10 | JKP64Z | grijs | vr 15 jan. 2021 | €45.238,00 | 4 | 1.991 |
| 11 | K870HV | wit | do 24 dec. 2020 | €45.648,00 | 4 | 1.991 |
| 12 | JNV76K | grijs | ma 7 nov. 2022 | €45.687,00 | 4 | 1.999 |
| 13 | K857HV | rood | wo 23 dec. 2020 | €46.084,00 | 4 | 1.991 |
| 14 | KBS80V | blauw | ma 14 nov. 2022 | €46.921,00 | 4 | 1.999 |
| 15 | GBG25L | zwart | ma 8 mrt. 2021 | €47.198,00 | 4 | 1.991 |
| 16 | K374LZ | zwart | vr 22 jan. 2021 | €47.222,00 | 4 | 1.991 |
| 17 | T109BL | grijs | ma 24 jan. 2022 | €47.332,00 | 4 | 1.999 |
| 18 | K976TB | blauw | vr 5 mrt. 2021 | €47.379,00 | 4 | 1.991 |
| 19 | K353ST | grijs | do 25 feb. 2021 | €47.411,00 | 4 | 1.991 |
| 20 | K214LG | grijs | do 7 jan. 2021 | €47.747,00 | 4 | 1.991 |
| 21 | K106LX | grijs | vr 8 jan. 2021 | €47.747,00 | 4 | 1.991 |
| 22 | HPL29R | grijs | wo 28 apr. 2021 | €48.040,00 | 4 | 1.991 |
| 23 | HJL56B | grijs | vr 24 dec. 2021 | €48.223,00 | 4 | 1.999 |
| 24 | K346VN | zwart | ma 22 mrt. 2021 | €48.281,00 | 4 | 1.991 |
| 25 | K996XG | zwart | wo 31 mrt. 2021 | €48.281,00 | 4 | 1.991 |
| 26 | K674VX | zwart | ma 29 mrt. 2021 | €48.281,00 | 4 | 1.991 |
| 27 | JRL14F | zwart | wo 26 mei 2021 | €48.322,00 | 4 | 1.991 |
| 28 | K041NZ | blauw | ma 1 feb. 2021 | €48.488,00 | 4 | 1.991 |
| 29 | L931DJ | zwart | vr 30 apr. 2021 | €48.488,00 | 4 | 1.991 |
| 30 | L006FG | zwart | do 6 mei 2021 | €48.632,00 | 4 | 1.991 |