![]() |
GPD14L |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | C 350 Ec |
| handelsnamen | C 350 |
| typenaam | C 350 Ec |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 18 feb. 2011 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, sedan |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NZABB571 |
| variant | H0S6M0 |
| type | 204 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | GPD14L |
| max. snelheid constructie | 250 km/u |
| Financieel | GPD14L |
| catalogusprijs | € 53.254,00 |
| bruto BPM | € 8.705,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 02-05-2026. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 3 okt. 2024 |
| Status | GPD14L |
| leeftijd | 15 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GPD14L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Sedan |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0431*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,760 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GPD14L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GPD14L |
| vervaldatum APK | do 20 mei 2027 (over 368 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 9 okt. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | ma 2 mei 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 9 okt. 2024 Import |
| Historie | GPD14L |
|
|
GPD14L |
| massa ledig voertuig | 1.510 Kg |
| massa rijklaar | 1.610 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.125 Kg |
| max. te belasten met | 615 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.955 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.015 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 276,0 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.140 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 151,4 cm |
| Maten | GPD14L |
| lengte | 4,596 - 4,702 m |
| breedte | 1,77 - 1,80 m |
| hoogte | 1,43 - 1,45 m |
| wielbasis | 2,76 m |
|
|
GPD14L |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/45R17 91W, 225/45R17 91H M+S; 7.5x17 ET47 / A= 245/40R17 91W; 8.5x17 ET58 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/40R18 XL 92Y; 7.5x18 ET47, 8x18 ET50 / A= 245/35R18 XL 92Y; 8.5x18 ET58 |
| banden; velgen en ET | V+A= 225/40R18 XL 92Y; 7.5x18 ET47, 8x18 ET50 / A= 255/35R18 XL 94Y; 8.5x18 ET54 |
| Terugroepactie | GPD14L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GPD14L |
| layout | V-DI |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 225.00 kW (306 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 3.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 225 kW (306 pk) bij 6.500 rpm |
| koppel | 370 Nm bij 3.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 276957 |
| Verbruik | GPD14L |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.60 l/100km (1:10,4) = €22,93 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,38 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.00 l/100km (1:14,3) = €16,72 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.00 l/100km (1:14,3) = €16,72 |
| WLTP | |
| Milieu | GPD14L |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008J |
| emissie koolwaterstof | 0.05500 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01970 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.11830 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 224 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 164 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 164 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00100 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.200 tpm |
|
|
GPD14L |
| di 20 mei 2025 15:43 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde 516 - Dimlicht onjuist afgesteld periodieke controle - vervalt op wo 20 mei 2026 | |
| wo 22 apr. 2026 15:47 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 20 mei 2027 | |