![]() |
N157XX |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Cla 180 |
| handelsnamen | Cla 180 Cla-Class Cla-Klasse |
| typenaam | Cla 180 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 13 aug. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FZAA150A |
| variant | 32H9T2 |
| type | F2CLA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/mercedes-benz/cla-class/38093 |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | N157XX |
| max. snelheid constructie | 215 km/u |
| Financieel | N157XX |
| catalogusprijs | € 46.792,00 |
| bruto BPM | € 3.255,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 4 jan. 2022 |
| Status | N157XX |
| leeftijd | 5 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N157XX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1912*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,729 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N157XX |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N157XX |
| vervaldatum APK | zo 3 jan. 2027 (over 225 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 6 jul. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | di 22 dec. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 31 mrt. 2022 Import |
| Historie | N157XX |
|
|
N157XX |
| massa ledig voertuig | 1.355 Kg |
| massa rijklaar | 1.455 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.015 Kg |
| max. te belasten met | 660 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 725 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.400 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.440 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 965 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 272,9 cm |
| - spoorbreedte | 159,8 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 995 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 158,5 cm |
| Maten | N157XX |
| lengte | 4,681 - 4,695 m |
| breedte | 1,83 - 1,86 m |
| hoogte | 1,40 - 1,44 m |
| wielbasis | 2,73 m |
|
|
N157XX |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92V; 6.5x16 ET44 / 205/60R16 92H M+S; 6.5x16 ET44 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91W; 6.5x17 ET44 / 205/55R17 91H M+S; 6.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91W; 7.5x18 ET49 / 225/45R18 91H M+S; 7.5x18 ET49 |
| Terugroepactie | N157XX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N157XX |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.332 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.460 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 282914 |
| Verbruik | N157XX |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.764 l/100km (1:17,3) = €13,76 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.997 l/100km (1:14,3) = €16,71 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.20 l/100km (1:19,2) = €12,42 |
| WLTP | |
| Milieu | N157XX |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.29 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 149 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 160 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 119 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 132 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 30.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.10 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.29 g/km |
| CO uitstoot | 100.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N157XX |
| vr 3 jan. 2025 12:32 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 3 jan. 2027 | |