![]() |
11DLXT |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Clk 200 |
| handelsnamen | Clk 200 |
| typenaam | Clk 200 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 28 jul. 1999 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | TCAAA40 |
| variant | L435A0 |
| plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | 11DLXT |
| max. snelheid constructie | 201 km/u |
| Financieel | 11DLXT |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 17.758,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 21-10-2014. |
| Status | 11DLXT |
| leeftijd | 26 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | 11DLXT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*96/27*0054*09 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | 11DLXT |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | 11DLXT |
| vervaldatum APK | wo 14 apr. 2027 (over 332 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 15 jan. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | do 21 okt. 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 21 okt. 1999 |
| Historie | 11DLXT |
|
|
11DLXT |
| massa ledig voertuig | 1.510 Kg |
| massa rijklaar | 1.610 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.980 Kg |
| max. te belasten met | 470 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.480 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 930 Kg |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 150,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.050 Kg |
| - spoorbreedte | 147,4 cm |
| Maten | 11DLXT |
| lengte | 4,57 m |
| breedte | 1,72 m |
| hoogte | 1,37 - 1,38 m |
| wielbasis | 2,69 m |
|
|
11DLXT |
| banden; velgen en ET | V+A= 195/65R15 M+S; 6 1/2x15 ET37 |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/60R15 M+S; 7 x15 ET37 |
| banden; velgen en ET | V+A= 205/55R16 91H; 7 x16 ET37 |
| Terugroepactie | 11DLXT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | 11DLXT |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 190 Nm bij 3.700 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 111 945 |
| Verbruik | 11DLXT |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 13.60 l/100km (1:7,4) = €32,49 |
| brandstofverbruik buitenweg | 7.30 l/100km (1:13,7) = €17,44 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 9.60 l/100km (1:10,4) = €22,93 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 9.60 l/100km (1:10,4) = €22,93 |
| WLTP | |
| Milieu | 11DLXT |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.51600 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 229 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 229 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.26900 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.000 tpm |
|
|
11DLXT |
| di 26 mrt. 2024 12:32 | apk lichte voertuigen |
|
AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm OP1 - Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 RA1 - Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect periodieke controle - is vervallen op zo 30 mrt. 2025 | |
| vr 11 apr. 2025 11:41 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - is vervallen op za 11 apr. 2026 | |
| di 14 apr. 2026 12:20 | apk lichte voertuigen |
|
AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm RA1 - Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - vervalt op wo 14 apr. 2027 | |