![]() |
GPP92F |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Gla 250 E |
| handelsnamen | Gla 250 E |
| typenaam | Gla 250 E |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 14 apr. 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | JZAA050B |
| variant | OH8QT2 |
| type | F2B |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | GPP92F |
| max. snelheid constructie | 220 km/u |
| Financieel | GPP92F |
| catalogusprijs | € 64.898,00 |
| bruto BPM | € 624,00 |
| bijtelling | 22% is €14.278 (is €1.190 per maand), geldig van 01-10-2022 tot 01-10-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 11 okt. 2024 |
| Status | GPP92F |
| leeftijd | 3 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GPP92F |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1909*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,729 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GPP92F |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GPP92F |
| vervaldatum APK | di 29 sep. 2026 (over 135 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 29 okt. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | do 29 sep. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 29 okt. 2024 Import |
| Historie | GPP92F |
|
|
GPP92F |
| massa ledig voertuig | 1.670 Kg |
| massa rijklaar | 1.770 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.295 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.180 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.150 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 272,9 cm |
| - spoorbreedte | 159,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 158,8 cm |
| Maten | GPP92F |
| lengte | 4,44 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,62 m |
| wielbasis | 2,73 m |
|
|
GPP92F |
| banden; velgen en ET | 215/65R17 99V; 6.5x17 ET44, 7x17 ET44 / 215/65R17 99H M+S; 6.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 235/55R18 100W; 7.5x18 ET53 / 215/60R18 98H M+S; 6.5x18 ET44 |
| banden; velgen en ET | 235/50R19 99W; 7.5x19 ET53 / 235/50R19 99H M+S; 7.5x19 ET53 |
| Terugroepactie | GPP92F |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GPP92F |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 118.00 kW (161 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 75.00 kW (102 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| motorcode | 282914 |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.332 cm3 |
| netto max. vermogen | 118 kW (161 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.620 rpm |
| Verbruik | GPP92F |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.228 l/100km (1:81,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.676 l/100km (1:59,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.625 l/100km (1:61,5) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 60 km |
| theoretisch maximale bereik | 65 - 56 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 14,3 kW/100 km |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15,65 - 17,78 kW/100km |
| Milieu | GPP92F |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 32 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 37.11000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 16.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 8.63 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.22 g/km |
| CO uitstoot | 72.20 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GPP92F |
| Nog geen keuringen/meldingen | |