![]() |
HNP47Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Sl 350 |
| handelsnamen | Sl 350 |
| typenaam | Sl 350 |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 6 jun. 2013 - |
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NZAAA221 |
| variant | N4S6M0 |
| type | 230 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | HNP47Z |
| max. snelheid constructie | 250 km/u |
| Financieel | HNP47Z |
| catalogusprijs | € 135.170,00 |
| bruto BPM | € 9.449,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 2 mei 2025 |
| Status | HNP47Z |
| leeftijd | 11 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | HNP47Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*98/14*0169*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,585 m |
| zitplaatsen | 2 |
| Tellerstand | HNP47Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | HNP47Z |
| vervaldatum APK | wo 30 sep. 2026 (over 183 dagen) |
| datum tenaamstelling | zo 4 mei 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating | wo 13 aug. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland | zo 4 mei 2025 Import |
| Historie | HNP47Z |
|
|
HNP47Z |
| massa ledig voertuig | 1.585 Kg |
| massa rijklaar | 1.685 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.065 Kg |
| max. te belasten met | 480 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 985 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - aangedreven vooras | nee |
| - afstand volgende as | 258,5 cm |
| - spoorbreedte | 159,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.120 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 159,9 cm |
| Maten | HNP47Z |
| lengte | 4,64 m |
| breedte | 1,88 m |
| hoogte | 1,32 m |
| wielbasis | 2,59 m |
|
|
HNP47Z |
| banden; velgen en ET | V+A= 255/45R17 98Y; 8x17 ET30 |
| banden; velgen en ET | V+A= 255/40R18 95Y; 8.5x18 ET35.5, naar keuze A= 285/35R18 97Y; 9.5x18 ET47.5 |
| banden; velgen en ET | V= 255/35R19 XL 96Y; 8.5x19 ET35.5 / A= 285/30R19 XL 98Y; 9.5x19 ET47.5/48 |
| Terugroepactie | HNP47Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | HNP47Z |
| layout | V-DI |
| merk motor | Mercedes-Benz |
| max. netto vermogen | 225.00 kW (306 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 3.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 225 kW (306 pk) bij 6.500 rpm |
| koppel | 370 Nm bij 3.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 276954 |
| Verbruik | HNP47Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.50 l/100km (1:10,5) = €22,30 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.90 l/100km (1:16,9) = €13,85 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,90 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,90 |
| WLTP | |
| Milieu | HNP47Z |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*630/2012J |
| emissie koolwaterstof | 0.05400 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00500 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.07900 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 222 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 137 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 169 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 169 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00300 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
HNP47Z |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HGF25D | grijs | do 23 mei 2013 | €106.130,00 | 6 | 3.498 |
| 2 | 3TRN88 | zwart | za 19 apr. 2014 | €106.360,00 | 6 | 3.498 |
| 3 | L829GK | grijs | di 30 apr. 2013 | €107.166,00 | 6 | 3.498 |
| 4 | JBH49L | zwart | di 7 aug. 2012 | €107.549,00 | 6 | 3.498 |
| 5 | P485PZ | grijs | di 26 jun. 2012 | €109.122,00 | 6 | 3.498 |
| 6 | X136KL | grijs | di 21 aug. 2012 | €109.606,00 | 6 | 3.498 |
| 7 | L829LH | zwart | ma 14 mei 2012 | €109.629,00 | 6 | 3.498 |
| 8 | 39TZG7 | zwart | do 10 mei 2012 | €110.061,00 | 6 | 3.498 |
| 9 | RS779D | grijs | wo 7 jul. 2010 | €110.560,00 | 6 | 3.498 |
| 10 | HZL45N | zwart | wo 4 jul. 2012 | €110.790,00 | 6 | 3.498 |
| 11 | HKV79G | rood | di 24 jul. 2012 | €111.058,00 | 6 | 3.498 |
| 12 | T168LV | blauw | vr 28 jun. 2013 | €112.119,00 | 6 | 3.498 |
| 13 | 99RNDG | zwart | vr 3 jun. 2005 | €112.316,00 | 6 | 3.724 |
| 14 | JLP26R | grijs | vr 1 jun. 2012 | €112.829,00 | 6 | 3.498 |
| 15 | S017TG | grijs | zo 26 okt. 2014 | €113.122,00 | 6 | 3.498 |
| 16 | K234TV | grijs | ma 4 nov. 2013 | €113.359,00 | 6 | 3.498 |
| 17 | 2SHN17 | grijs | do 3 okt. 2013 | €113.640,00 | 6 | 3.498 |
| 18 | HXF71Z | zwart | di 30 jul. 2013 | €114.515,00 | 6 | 3.498 |
| 19 | PP281B | grijs | di 12 jul. 2011 | €114.991,00 | 6 | 3.498 |
| 20 | PR801S | zwart | do 22 mrt. 2012 | €115.243,00 | 6 | 3.498 |
| 21 | P432VG | grijs | di 2 feb. 2010 | €115.663,00 | 6 | 3.498 |
| 22 | ZR683H | grijs | wo 3 mrt. 2010 | €115.663,00 | 6 | 3.498 |
| 23 | JG162D | zwart | vr 6 jun. 2003 | €116.193,00 | 6 | 3.724 |
| 24 | P889FL | rood | vr 8 aug. 2014 | €116.220,00 | 6 | 3.498 |
| 25 | NG119J | grijs | wo 6 jun. 2012 | €117.040,00 | 6 | 3.498 |
| 26 | X859BG | zwart | di 22 jun. 2010 | €117.112,00 | 6 | 3.498 |
| 27 | 34RFBP | grijs | do 24 feb. 2005 | €117.152,00 | 6 | 3.724 |
| 28 | X556XN | zwart | di 24 jul. 2012 | €117.156,00 | 6 | 3.498 |
| 29 | Z107NZ | grijs | do 27 feb. 2014 | €117.855,00 | 6 | 3.498 |
| 30 | SN033J | grijs | vr 11 mei 2012 | €118.042,00 | 6 | 3.498 |