![]() |
06DPFS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mercedes-Benz |
| moederbedrijf | Mercedes-Benz Group AG |
| hoofdkantoor | Daimler Ag, D-70546 Stuttgart, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Slk 200 |
| handelsnamen | Slk 200 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 30 jul. 1999 - |
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | TAAA221 |
| variant | K435A0 |
| plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.mercedes-benz.nl |
| Prestaties | 06DPFS |
| max. snelheid constructie | 203 km/u |
| Financieel | 06DPFS |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 12.486,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 12-10-2014. |
| Status | 06DPFS |
| leeftijd | 26 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | 06DPFS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*95/54*0039*09 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,400 m |
| zitplaatsen | 2 |
| Tellerstand | 06DPFS |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | 06DPFS |
| vervaldatum APK | di 21 jul. 2026 (over 73 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 4 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | di 12 okt. 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 12 okt. 1999 |
| Historie | 06DPFS |
|
|
06DPFS |
| massa ledig voertuig | 1.195 Kg |
| massa rijklaar | 1.295 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.530 Kg |
| max. te belasten met | 335 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 750 Kg |
| - afstand volgende as | 240,0 cm |
| - spoorbreedte | 148,8 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 780 Kg |
| - spoorbreedte | 147,1 cm |
| Maten | 06DPFS |
| lengte | 4,00 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,27 - 1,30 m |
| wielbasis | 2,40 m |
|
|
06DPFS |
| Terugroepactie | 06DPFS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | 06DPFS |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 111 |
| Verbruik | 06DPFS |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik stad | 13.30 l/100km (1:7,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 7.10 l/100km (1:14,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 9.30 l/100km (1:10,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 9.30 l/100km (1:10,8) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | 06DPFS |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1996/69 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.60000 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 220 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 220 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.24700 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.000 tpm |
|
|
06DPFS |
| di 18 jul. 2023 11:35 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 224 - Veer gebroken of gescheurd 556 - Remlicht werkt niet (goed) 576 - Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle | |
| vr 21 jul. 2023 11:19 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 224 - Veer gebroken of gescheurd 556 - Remlicht werkt niet (goed) 576 - Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op zo 21 jul. 2024 | |
| wo 5 jun. 2024 12:18 | apk lichte voertuigen |
|
480 - Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur periodieke controle - is vervallen op ma 21 jul. 2025 | |
| do 17 jul. 2025 14:31 | apk lichte voertuigen |
|
188 - Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af periodieke controle - vervalt op di 21 jul. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5SZF36 | grijs | do 7 mei 1998 | €36.439,00 | 4 | 1.998 |
| 2 | 16XZR7 | grijs | do 27 mrt. 1997 | €37.736,00 | 4 | 1.998 |
| 3 | GG004P | grijs | ma 10 nov. 1997 | €38.850,00 | 4 | 1.998 |
| 4 | GT257V | grijs | di 14 apr. 1998 | €38.850,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | 57XVH2 | blauw | wo 23 jun. 1999 | €41.806,00 | 4 | 1.998 |
| 6 | GK004P | grijs | do 11 sep. 1997 | €42.130,00 | 4 | 1.998 |
| 7 | 7XZL60 | zwart | do 17 jan. 2013 | €44.421,00 | 4 | 1.796 |
| 8 | NX234R | zwart | vr 30 mrt. 2012 | €45.000,00 | 4 | 1.796 |
| 9 | R340HB | zwart | di 10 apr. 2012 | €46.899,00 | 4 | 1.796 |
| 10 | JG928B | zwart | vr 16 sep. 2011 | €47.100,00 | 4 | 1.796 |
| 11 | N662FJ | grijs | do 29 mrt. 2012 | €47.369,00 | 4 | 1.796 |
| 12 | NL139P | grijs | di 28 feb. 2012 | €47.370,00 | 4 | 1.796 |
| 13 | JJN39N | grijs | ma 30 mei 2011 | €47.398,00 | 4 | 1.796 |
| 14 | K582GN | grijs | wo 22 jun. 2011 | €47.703,00 | 4 | 1.796 |
| 15 | XT940Z | grijs | wo 16 mei 2012 | €47.745,00 | 4 | 1.796 |
| 16 | 3TXK31 | grijs | ma 18 mrt. 2013 | €47.900,00 | 4 | 1.796 |
| 17 | S032HV | zwart | ma 2 mei 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 18 | T251TB | zwart | ma 10 okt. 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 19 | R354SZ | zwart | di 11 okt. 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 20 | R796FF | grijs | vr 28 okt. 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 21 | K950RF | zwart | ma 12 sep. 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 22 | P936ZR | bruin | ma 21 mrt. 2011 | €47.947,00 | 4 | 1.796 |
| 23 | TD745T | zwart | vr 14 okt. 2011 | €47.948,00 | 4 | 1.796 |
| 24 | L023XV | zwart | vr 11 jan. 2013 | €48.352,00 | 4 | 1.796 |
| 25 | KHN92V | grijs | do 1 aug. 2013 | €48.393,00 | 4 | 1.796 |
| 26 | 3XHK88 | wit | vr 24 jun. 2011 | €48.580,00 | 4 | 1.796 |
| 27 | P360RJ | rood | di 31 mei 2011 | €48.681,00 | 4 | 1.796 |
| 28 | HTF15P | grijs | ma 30 jun. 2014 | €48.726,00 | 4 | 1.796 |
| 29 | N504HD | grijs | vr 5 aug. 2011 | €48.788,00 | 4 | 1.796 |
| 30 | J517GZ | grijs | vr 21 sep. 2012 | €48.859,00 | 4 | 1.796 |