![]() |
KDL26N |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mg |
| moederbedrijf | SAIC Motor Corporation Limited, China |
| hoofdkantoor | Rover Group Ltd, Gb-B377Hq Birmingham Gb |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Rx6 Plug-In Hybrid |
| handelsnamen | Mg Rx6 Plug-In Hybrid |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 10 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 21 jan. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SA5LIH |
| variant | 3PAB1OH |
| type | AS23P-L |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mgmotor.eu/nl-NL/ |
| Prestaties | KDL26N |
| max. snelheid constructie | 190 km/u |
| Financieel | KDL26N |
| catalogusprijs | € 36.989,00 |
| bruto BPM | € 753,00 |
| bijtelling | 22% is €8.138 (is €678 per maand), geldig van 01-01-2022 tot 01-01-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 17 mrt. 2026 |
| Status | KDL26N |
| leeftijd | 4 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KDL26N |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e5*2018/858*00003*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,722 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KDL26N |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KDL26N |
| vervaldatum APK | wo 17 dec. 2025 -98 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | di 24 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 17 dec. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 24 mrt. 2026 Import |
| Historie | KDL26N |
|
|
KDL26N |
| massa ledig voertuig | 1.712 Kg |
| massa rijklaar | 1.812 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.196 Kg |
| max. te belasten met | 484 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.696 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.200 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 272,2 cm |
| - spoorbreedte | 157,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.150 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 159,3 cm |
| Maten | KDL26N |
| lengte | 4,57 m |
| breedte | 1,88 m |
| hoogte | 1,66 - 1,69 m |
| wielbasis | 2,72 m |
|
|
KDL26N |
| Terugroepactie | KDL26N |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 14 feb. 2023 | De aardingskabel van de hoogvoltkachel is mogelijk niet goed vastgezet of de isolatiebekleding zit er onbedoeld tussen geklemd. |
| Motor & Brandstof | KDL26N |
| max. netto vermogen | 119.00 kW (162 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 90.00 kW (122 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 35.00 kW (48 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 35.00 kW (48 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.490 cm3 |
| netto max. vermogen | 119 kW (162 pk) bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 15E4E |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | KDL26N |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,262/l op ma 16 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.813 l/100km (1:55,2) = €4,10 |
| theoretisch maximale bereik NEDC | 65 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd NEDC | 16,6 kW/100 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | KDL26N |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 43 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 7.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.22 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.50 g/km |
| CO uitstoot | 240.30 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 63 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.520 tpm |
|
|
KDL26N |
| Nog geen keuringen/meldingen | |